Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért lett mostanában olyan...

Miért lett mostanában olyan nagy szám a Convarse cipő ( és táska)?

Figyelt kérdés
2010. okt. 18. 15:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
65%

1, Nem Convarse, hanem Converse, de mindegy

2, Nekem is Converse-m van. Mostanság nagy szám lett az összes tornacipő, nem csak a Converse. De amúgy ha látsz valakin ilyet, akkor egyből meg lehet állapítani, melyik Converse, és melyik nem. Teljesen más alakja van egy rendes Converse-nek, mint egy másik tornacipőnek. Én nagyon szeretem, mert olyan igazi TORNACIPŐ formája van.

3, A Superstar nem undorító, mert olyanom is van, és nagyon jó.

2010. nov. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
az ConvErse. és azért mert jól néz ki :D
2010. nov. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
48%

ma 18:49-es:

Azért,mert Neked van olyan,még minidg U.N.D.O.R.Í.T.Ó!!:)


Egyébként tökre egyetértek a 18:43-as válaszolóval!

2010. nov. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én inkább azt veszem észre hogy a Louis Vuitton lett a divat. Minden csajnál (esetleg pasinál) olyat látok.
2010. nov. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Az Adidas, az a márka ami SOSE megy ki a divatból. Egyrészt, az összes híres sportoló olyan ruhákat hord pl: meccseken és e miatt sokat veszne ilyet, Másrészt jól néz ki és jó a minősége is. A tornacipő pedig csak árt a lábnak, nem jó belebüdösödik teljesen az ember lába, akár Converse akár nem.... Különben is ennek a egész márka balhénak semmi értelme nincsen, mindegyik csak azon van, hogy kizsebeljenek minket. (én az Adidas mellet vagyok)
2010. nov. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mindkettő mellett vagyok. Nekem meg például a Louis Viutton, vagy hogy írjuk, az nem jön be. Ennyi. De attól még nem "undorítózom le".
2010. nov. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!