Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Spanyolországban sokkal több...

Spanyolországban sokkal több mindenki megengedheti magának a luxusmárkákat, nem? (D&G, Armani, Cavalli, Versace)

Figyelt kérdés
2010. okt. 18. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért engedhetnék meg maguknak jobban? Spanyolország, habár nagyon szép hely, nem éppen gazdag ország, az átlagkereset kb annyi mint itthon. Persze van aki megengedheti, ahogy itthon is van olyan nő, akinek telik ilyesmire.
2010. okt. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Igen. Bár a keresetek kb. olyanok mint itt, ennek ellenére több az ember, tehát több aki megengedheti magának.
2010. okt. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

,,...ahogy itthon is van olyan nő, akinek telik ilyesmire."


na ezen besírtam :D csak nő?(:


de Spanyolországot ha mellé úgy nézed még, hogy turisztikai hely, akkor nyilván az üdülőtulajok ott jobban járnak vagy nem tudom na, Magyaro. sz_ar ott valamilyen szinten jobb (:

2010. okt. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát azért az igen erős túlzás, hogy annyi a kereset, mint itthon, olvastam egy cikket, miszerint Spanyolországban élnek az egyik legjobban az emberek, olyan szinten, mint a németek vagy az angolok.
2010. okt. 18. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!