Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Borbély Alexandra jó példa...

Borbély Alexandra jó példa Kibbe drámai testtípusára?

Figyelt kérdés

175 cm magas elvileg, és amit egyből észlelünk rajta, az az, hogy a kisugárzása olyan megközelíthetetlen, látszik hogy magas, keskeny, éles csontjai vannak és nagyon nem áll jól neki a tipikus modell-alkat ruhavonal, ami általában a Flamboyant Natural. Teljesen felesleges szélesíteni, hangsúlyozni a vállát, mert egyáltalán nem domináns része az esszenciájának, a drámaiság viszont egyértelmű.


Rajta kívül nem tudok híres magyar nőt, aki egyértelműen drámai típus, de talán sportolóból több van...


Unokatesóm nagyon magas és vékony, mégis egyértelműen Flamboyant Natural, mint minden nő anyukám oldalán, így nincs viszonyítási alapom.


Egy barátnőmnek kell majd segítség esküvői ruhához! :) Ő annyira nem ert a divathoz, nem igazán az a csajos csaj, biztosan a drámaisága miatt.


Én meg alacsony vagyok és lágy természetes, kb. Az ellentéte egymásnak a ruhatárunk...



2023. okt. 19. 00:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, jó példa. De ha követed Aly Art csatornáját a youtube-on ő nagyon ott van a témában. Úgy tudom kértek is már tőle esküvői ruha ajánlós videót de nem láttam még, hogy elkészítette volna.

https://www.youtube.com/watch?v=kIH8y3E6izo&ab_channel=AlyArt

2023. okt. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi egyes, azóta találtam redditen is ötleteket, de végül is a barátnőmnek kell majd dönteni, csak mindenképpen rendelnie kell és utólag igazíttatni rajta max. Egyszerűen mert olcsóbb ruhák vannak a neten. :D
2023. okt. 19. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!