Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik télikabát tetszik...

Melyik télikabát tetszik jobban a kettőből?

Figyelt kérdés

1. [link]


2. [link]


Hajlok a 2. felé, csak pár dolog zavar benne. Egyrészt azt írja, hogy van rajta valami öv, de én ilyet a képeken sehol nem látok. Másrészt nem tudom ez mennyire lenne meleg. Plusz a zsebei furcsák hogy úgy kiállnak. Az első meg gyakorlatilag egy sima pufikabát, azt a műfajt jobban ismerem. Ti melyiket választanátok? (Az árat nem figyelmbe véve.)



2023. okt. 22. 22:26
A kérdező szavazást indított:
Első
Második
12 szavazat
 1/3 A kérdező kommentje:
Ha a 2. linket nem jól hozza be, akkor erről van szó, a cristal nevű kabát: [link]
2023. okt. 22. 22:28
 2/3 anonim ***** válasza:
53%
Az első az olyan sima, a második szebb és elegánsabb, ezt én is megvenném. Hát ok, alá kell öltözni, amennyire tudsz, nyilván, de azért szerintem nem fagysz meg benne.
2023. okt. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az miért jó egyébként, hogy a női télikabátoknak 5x akkora a kapucnija, mint a nő feje?
2023. okt. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!