Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Jó minőségi férfi fehér...

Jó minőségi férfi fehér ingeket hol lehet venni?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy rengeteg jó minőségi ingem van, amikkel meg is vagyok elégedve, de fehér ingben még normális minőséggel, nem találkoztam. Elvárásaim: 100 % pamut legyen, Kent (hagyományos, nem cápa) gallérral, slim szabás és normális vastagságú anyag (amin nem látszik át az ember mellbimbója, illetve ha trikót vennék alája, az is rejtett maradjon). Jelenleg 2 fehér ingem is van a C&A- ból, tiszta pamutok, ami viszont nem tetszik, hogy nagyon vékonyak és egyszerűen nem lehet vasalni. És higgyétek el, nem a márkával van baj, szinte az összes ingem ehhez a brandhez kötődik, amikkel semmi gond nincs, normális vastagság, könnyen vasalhatók, nem gyűrődnek. Sőt azon ingekkel sincs semmi, amik fehérek, de minták, pöttyök vannak rajtuk. Amikor viszont, hófehérről lenne szó, egyszerűen nincs normális minőség. Nem tudom, hány plázát végigjártam, de vagy csak nem 100 % pamutok vannak vagy olyan vékony anyagúak, mint a pókháló. Olyasmi anyagokra gondolok, amiket a politikusok viselnek ( tudom persze, hogy azok méretre varrt ingek, de itt anyag vastagságára gondolok). Az ára se érdekel már, csak találjak egy jó minőséget. Nem tudom elhinni, hogy le tudunk gyártan egy jó minőségű fehér alapon mintás ingát, de ha már hófehér lenne, ott megáll a tudomány.

2023. okt. 25. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a fast fashion nem jött be, akkor öltönyházakban próbálkozz. Olyasmire gondolok, ahol pl esküvőre lehet ingeket és öltönyöket venni. Esetleg a Kristóf szalon.
2023. okt. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Fast fashion-el sincs semmi bajom, csak legye olyan, amit szeretnék. Bigotti-ban is néztem, és tényleg pókháló vastagságú anyagú ingek vannak.
2023. okt. 25. 19:02
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia. 4 éve vettem Saxoo London fehér inget. akkor muscle fit változtatot vettem, most masclow agave a neve. Nagyon jó, szeretem hordani!


[link]


Idén vettem mellé még ezt, ez is nagyon jó!


[link]

2023. okt. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!