Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tesiszakra készülök, milyen...

Tesiszakra készülök, milyen ruhák kellenek oda? Gondolom fehér nadrág, kék atléta az alap. Sportcipő milyen ajánlatos? Esetleg futógatya is kellhet? Azt is szoktam látni tesiseken. 18/f

Figyelt kérdés

2023. okt. 31. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Egyetemen? Az már nem gimi, nincs egyenruha hacsak nem valami verseny van.



Téli-nyári edzõs cuccok (ami már gondolom van), egy nagy táska amibe bele lehet dobni mindent, egy beltéri, meg egy kültéri sportcipõ.

A legtöbb ember macinaciban meg valami pólóban megy, az elsõ pár modul úgyis arról szól majd, hogy egy szintre hoznak mindenkit, meg csapatépítés (általában ennek része a fetrengés a koszban).


Abban edzesz, amiben kényelmes, illetve amit az általad kedvelt, gyakran ûzött sport megkíván. Mert azért általában az embernek mire eljut egy egyetemi szakirányig, csak van egy preferált sportága.


Ha te falat meg sziklát mászni imádsz, más cuccokat kéne vinni, mint annak akinek az úszás favoritja, jár versenyezni stb.

Ezekhez a cuccokat vigyed, különösen ha az egyetemen van erre kijelölt hely.



De bármi spreckóbb dologt felesleges még, pénzt vigyél, aztán majd az adott órán szólnak, hogy ez meg az kéne, és pontosan honnan vedd.

2023. okt. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, egyetemen! Köszönöm a részletes tanácsokat! Sokat segítettél!
2023. okt. 31. 18:21
 3/8 anonim ***** válasza:

Nincs mit.


De mondom, a legtöbb ember nem divatolni fog az egyetemen, pláne az órákon.


Tökig saras udvarokon fogtok focizni meg rögbizni, szóval vigyél egy olyan cipõt amiért nem kár. Ha vászon, be fog ázni, saras lesz, és az se kizárt, hogy le lesz hányva 😜


Egy túra bakancs jellegû cipõ se árt.


A tornatermek meg általában nem a kifûtöttségrõl híresek, szóval réteges öltözködés tuti nem rossz ötlet. Ilyen thermo alápólók, egy sportos esõkabát se árt...


Én legalább 2-3 fürdõlepedõvel mennék, mert gyakran meg fogsz izzadni, nem fogsz gyakran mosni, és vizessel meg nem akarsz majd törölközni. Illetve 1-2 pici, amit viszel magaddal órára.

Koliba kell egy vízhatlan papucs is.

2023. okt. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, az biztos, hogy nem divatolni megy az ember. Pont emiatt is kerdeztem, hogy mik kellenek, de látom is,,hogy tapasztaltabb válaszolt. Igen, ezek közben úgyis kiderülneky de jó egy kicsit előre menni és rudni ezeket a dolgokat. Ezeket be fogom szerezni amiket írtál. A futógatyát pont azért kérdeztem, mert tudom hogy a tornatermekben hideg van és ahová járunk gyakorolni, ott szoktak hordani a tesisek, egyébként már van, de biztos hasznát veszem. A koliba meg külön fel kell készülni, mert ott még nem laktam.
2023. okt. 31. 18:39
 5/8 anonim ***** válasza:

Nézd azon is múlik a futógatya, hogy te miben érzed magad jól. Ha amúgy nincs ingerenciád, hogy ezért nyúlj, az egyetemen se biztos, hogy lesz.



Illetve annak nézz utánna, hogy az adott egyetemen milyen létesítmények vannak. Van-e uszoda? Van-e falmászó fal? Kültéri gumi futósáv?

Ezeket tuti ki akarják használni, ha már felvettek az építésükre pénzt.


Vagy az egyetemen milyen csapatok vannak, amikhez esetleg csatlakozni tervezel.

2023. okt. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nekem kényelmes és szoktam és akarom is majd hordani.


Van kültéri gumisáv meg uszoda is, falmászófalról nem tudok.


Egyébként az atlétikacsapathoz csatlakoznék, mert középsuliban is ezt sportoltam versenyszerűen.


Te gondolom tesiszakon végezhettél vagy jelenleg is ott lehetsz, mert nagyon képben vagy. Jól látom?

2023. okt. 31. 19:07
 7/8 anonim ***** válasza:

Bocsi az offért, de mi az a tesi szak egyébként?


Edző, vagy rekreáció és életmód szakra szoktak így hivatkozni? Vagy osztatlan tanári, ahol az egyik szakod testnevelés?

2023. okt. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, testnevelés- földrajz szakra szeretnék jelentkezni, osztatlan tanári, de valóban az előbb felsoroltak is léteznek.
2023. okt. 31. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!