Vinted kedvelès?

Figyelt kérdés

Mi a lènyege ennek a funkciónak?

Kedveli a meghirdetett termèkemet 1 hèt alatt 20 ember.

Küldök nekik ajánlatot, pár ezer ft kedvezmènyt. Mondjuk 30.000ről 25.000-re. (Márkás kabát)

Egyik se veszi meg.

Minek kedvelik, ha semmi vásárlási szándèkuk nincsen?


2023. nov. 2. 08:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Te semelyik oldalon sem szoktad elmenteni azokat a termékeket, amik neked tetszenek? Kedvelik a terméket, hogy még visszataláljanak hozzá, ha esetleg az esélyes termékek közül az győz.
2023. nov. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem szoktam. Ha venni akarok valamit akkor gyorsan lecsapok rá.

Pl aboutyoun megnyitom külön oldalakon a kiszemelt cuccokat, szűkítem a kört, kosárba teszem ami kell ès fizetek. Kb 15 perc.


Elèg furának tartom hogy ennyi ember likeolja, kap kedvezmènyt is de nem vásárolnak. Csak a szemüknek tetszik

2023. nov. 2. 10:33
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én pl akkor szoktam like-olni, ha tetszik, de azon az áron (szállítással együtt) nem vagyok biztos benne, vagy pl ha még keresgélek ugyanolyan terméket, hátha megvan másnak is, aki több olyan dolgot is árul, ami nekem tetszik
2023. nov. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is kedvelek sokat. Nézelődök több napig és mindent kedvelek ami szóba jöhet. Pl kellett egy pozsamanadrág. Minimum 15ot kedveltem. Lenyegeben nem kedvelesnek kell ezt felfogni hanem annak hogy elmentem hogy kesobb is megtalaljam. Irtam meretekert ahol kellett, addig vartam. Utana atgondoltam melyiket vegyem meg es megvettem azt a 2t ami a legjobb volt minden szempontbol. Tobbit kikedveltem.
2023. nov. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor nem fogok ezzel foglalkozni ( úgy èrtem hogy ajánlatot küldeni, meg nèzegetni a like számot)
2023. nov. 2. 11:41
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem mindenki teheti meg hogy 35 ezres kabatot gondolkodas nelkul 15 perc alatt megvegyen...
2023. nov. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nyilván, de senki se kènyszeríti hogy ilyen árban nèzzen kabátokat. Ha nincs rá pènze, keressen olyan árkategóriában amit megengedhet magának.

Szoktak feltenni 3-10.000-èrt is. Vegyen olyat amire futja.

Ha a 3000 forintos pepcos kabátra futja, ne a 10x drágább cuccokat böngèssze

2023. nov. 3. 10:32
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Attol meg nezegethet mert ez a szorakozas. Receoteskonyvbsn is csomo mindent bejelolok es utana csak parat keszitek el evek alatt. Ez ugyanaz.

Én pl ki is kapcsolatm hogy az eladok ne lassak ha kedvelek valamit.

2023. nov. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

#5 azért az ajánlatokat küldözgesd, vannak akiknek ez a "megbizonyosodás" arról, hogy megvegyék-e a terméket


#7 nem azt mondta a hozzászóló, hogy csórók de nézegetik, hanem hogy ha drágább termékről van szó, akkor az ember kétszer is átgondolja a vásárlást (akkor is, ha nem jelent neki problémát a termék megvétele)

2023. nov. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Vinteden kb minden termékből találni millió meg egy hirdetést, én ezeket mindig összehasonlítom állapot és ár alapján, utána döntök. De ha csak mondjuk vennék egy új bármilyen pulcsit, akkor is megnézek sokat, kedvelem őket, aztán majd kitalálom (ilyenkor persze benne van, hogy megveszik előlem, de akkor így jártam).

Azt meg nem te szabod meg, ki mit nézegethet. Ha ennyire nem bírod elviselni, hogy nem mindenki a te termékeidre áhítozik, akkor ne hirdess ilyen oldalakon. Én 10x ennyiért is vehetnék kabátot, mégis szeretem átgondolni, hogy megéri-e az adott darab, még akkor is, ha olcsó, mert ha nem tetszik igazán, akkor csak állni fog a szekrényben vagy macerálhatok én is az eladásával.

jan. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!