Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan ne látszódjon át a...

Hogyan ne látszódjon át a narancsbőr a nadrágomon? Többi lent

Figyelt kérdés
Nemrég rendeltem egy nadrágot, és felprobaltam és atlatszik a narancsborom a nadragon. Tudni kell rolam, hogy nem vagyok nagyobb darab, de van rajtam egy minimális zsír, és nincs is sok narancsborom, de látszik hátulról, hogy van, nem annyira, de elég kellemetlenül érzem így magam ebben a nadrágban, ti mit tennetek a helyemben? Hogyan rejthetem el? Nagyon gaz ez?
nov. 11. 18:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Vegyél normális nadrágot.
nov. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom így leírás alapján elképzelni. Kb egy harisnyán sem látszik át a narancsbőr, nem még egy nadrágon. Szerintem ha ennyire átlátszó akkor küldd visssza.
nov. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Akkor kb fél centis gödrök vannak azon a narancsbőrön.
nov. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#3

Nem, nincsenek fel centis gödrök, de sheines minőség, feszulos sztreccses nadrag

nov. 11. 20:37
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

Ez a nadrág nem neked való. Ennyi. Nincs tovább a sztori. Olyat viselje, ami az alkatodnak megfelelő bőrhibákat takarja.

Sheines, ribis minőség, persze, hogy passzos.

nov. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%

Ez valami hártya vèkony gagyi nadrág lehet.

Nem igaz hogy ennyire fillèrbaxónak kell lenni. Vannak aboutyoun is nadrágok, 5000 körül is.

Ha tènyleg nincs ennyi pènzed se, akkor vannak turkálók, marketplace, vinted. Vegyèl valami jó minősègű használtat

nov. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
36%

Pedig szexi a narancsbőr, ebből látszik, hogy egy érett, nagybetűs NŐ vagy. Ne legyen emiatt önbizalomhiányod!

Ez hozzád tartozik, izgató nagyon.

nov. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#6

Ami azt illeti, egy csomo jót hallottam a sheinrol, meg barataim sokat rendeltek, és gondoltam miért ne, de ha úgy szolsz hozza, hogy azt se tudod mi van akkor a velemenyed tartsd meg magadnak, mert az ilyen kommentek senkit se érdekelnek.


#7

Köszönöm, ez jol esett, neked megy a zold🫶

nov. 13. 22:35
 9/13 anonim ***** válasza:

8.

Most akkor szexi, vagy el akarod rejteni...?

nov. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#9

Én nem tartom szexinek magamon, én magamon undorítónak talalom, mason, ha van látom, de nem undorodik meg semmi, de ha rajtam van igen, es a 7-es szerint szexi, es ez mosolyt csalt az arcomra, mert előbb utóbb el kell fogadnom, erted.

nov. 13. 22:56
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!