Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen cipőbe szokott valaki...

Ilyen cipőbe szokott valaki járni? Kép a leírásban

Figyelt kérdés

Az érdekelne aki visel-viselt már ilyesmit annak mi az élménye? Én most tervezek beszerezni egy párt.


[link]



nov. 14. 15:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
36%
Ez nagyon szép cipő+láb, ritka, aki ilyet visel. Kell hozzá egyfajta elegancia+hozzá kell szokni.
nov. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
A fizetős lányok hordanak ilyet a munkájukhoz. Az eleganciához ennek semmi köze.
nov. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Első válaszoló igen szerintem is de nagyon tetszik ez a stílus és szeretnék ilyet viselni ezért is érdekel kinek van hasonló cipővel élménye, nehéz-e szépen hordani járni benne, hosszabb távon milyen stb.
nov. 14. 18:36
 4/15 anonim válasza:
87%

Nem rossz, de ez egy beállított kép, felejtsd el, hogy ebben akár 100 métert is meg tudsz tenni, ez brutál magas sarok 15 cm, de inkább több.

Fotózásra tökéletes, max kocsiból ki kocsiba be, de menni ebben sokat tuti nem lehet. Nézd meg a természetellenesen megemekedett lábat.

nov. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
Max olyan helyekre jó ahol nagyrészt ülni kell. És autóval hoznak-visznek. Sétálni, sokat állni, vezetni ebben nem lehet.
nov. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ötösnek írom próbaképp munkahelyemen viselném amíg belejönnék. Irodai munka jórészt gépnél ülök, csak néha kell ide oda mászkálni. Azt hiszem jó kezdet lehet. :)
nov. 14. 21:33
 7/15 anonim válasza:
91%

5 vagyok:


Hidd el, elég tapasztalt vagyok magassarkú cipők terén, nekem is van sok brutál magas sarkú, de viszont az mondjuk platformos, ami mégiscsak kiegyenlíti az extrém magassarkat.

Ez a kialakítású cipő max az ülős cipőd lesz XD

De továbbra is azt mondom nem néz ki rosszul, ám ebben menni nem lehet. Fotózásra, pózolni max ilyesmire.

nov. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
21%

Nadrággal vagy szoknyával hordanád? Nekem ilyenem van: [link]

Nyáron sokszor volt rajtam ezzel a szoknyával:

[link]

26/N

nov. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Szoknyával szeretném viselni. Miért kérdezted?
nov. 16. 08:42
 10/15 anonim ***** válasza:
43%
Csak azért, mert nadrághoz nem igazán illene szerintem, de akkor úgy tűnik te is hasonlóképpen látod. :)
nov. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!