Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Playersroom-ban vásároltam...

Playersroom-ban vásároltam két Converse el distrito 2.0 cipőt.Napi átlag 20 ezer lépést mentem velük a nyáron normál járdákon felváltva és kb. 1,5-2 hónapot bírtak mire a talp és a perem résznél elvált mind a kettő. Ilyen gyenge ez a típus?

Figyelt kérdés

nov. 21. 20:00
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagy a Playersroom árul ilyen "minőséget"? Vagy a Converse? Vagy csak "kocsiból ki kocsiba be" távot bírnak?
nov. 21. 20:02
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van, 2 éve megvan semmi baja. Sokat használom
nov. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Playersroom-ba vetted a cipőt? Nagyon tetszik a cipő, uggyanilyet szeretnék venni jövő nyárra. Most ott megint nagy akció van, de máshol terveztem megvenni, de így elgondolkodtam, hogy újra tegyek-e egy próbát velük.
nov. 22. 06:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Konzervem volt jó pár éve, zöld. baromi gyorsan kopott. Szerintem a 3 ezres kinai másolat sem lett volna rosszabb. Kb annyit ért a márkás eredeti is
nov. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!