Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nők, akiknek minden nap...

Nők, akiknek minden nap szükséges harisnyát viselniük munkában illetve gyakran szoktak! Egy hónapban hány darabot használtok el?

Figyelt kérdés
A vékonyabb nylonharisnyából nekem szinte minden darab első használat után mehet a kukába. Szerencsére én csak ritkán hordom, de akinek olyan munkája van hogy minden nap szükséges, vagy gyakran hord harisnyát amúgy is, nálatok mennyi használatot bír ki egy darab? Nekem kész vagyonok elmennének csak erre egy hónapban ha minden nap kellene.

nov. 23. 20:08
1 2
 1/11 anonim válasza:
97%
Én egy mérettel nagyobbat veszek, mint amit kéne, és így kevésbé feszül. Lábméretben szerencsére nincs gond, a szoknya alatt meg úgysem látják, hogy mennyire szoros/átlátszó :D nekem így egy-másfél hétig simán bírja egy harisnya.
nov. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

Én is van, hogy egyet több napig viselek és simán bírja.

Egyébként jók a tescoban az F&F es harisnyák ami 5 dbos vagy a lidlben kapható harisnyák is ár érték arányban sokat bírnak.

nov. 24. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
En altalaban kislyuku neccet vagy mintas neccet hordok. Eleg strapabiroak nem szakadnak ki konnyen
nov. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Nekem 3-4 napot bírnak ki általában.
nov. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%
Nekem is az egy mérettel nagyobb jött be, így kb másfél-két hétig is bírja egy harisnyám. De amúgy egyáltalán nem észrevehető, sőt jobb is mert magasabbra tudom húzni a csípőmön és sokkal kényelmesebb így, hogy nem passzos. Egyedül ha feketét veszek akkor látszik, hogy kicsit sötétebb a lábamon. Egyébként a rossmann saját márkás harisnyáit szoktam venni. 😊❤️ 25L
nov. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%

Télen én is hordok vékonyakat, de van hogy hónapokig bírják.

Sosem értettem azokat akik egy használat után már tönkre is teszik.


F.43

nov. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%
nekem olyan a munkám hogy fekete szoknya és fehér blúz kell minden nap. én a kínai boltba szoktam a harijaimat venni. elég jól birják a strapát szerencsére. egy harit több napig is tudok viselni a szoknya alatt.
nov. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
Aki nagyobb méretet húznak, nem csúszik le?
nov. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

8.

Szerintem pont a kisebb méret az ami lecsúszik.

A kicsit nagyobb nem.

nov. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%
Nemrég nagyon mellé nyúltam, 3-as helyett 6-ost vettem, az nagyon csúszott lefelé :)
nov. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!