Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A barátom(25 f) szeretne...

A barátom(25 f) szeretne hordani a futónacikat utcára. Nyáron is hordott utcán biciklisnadrágot magában. Nekem tetszik, Nektek vélemény? /26L/

Figyelt kérdés

nov. 25. 20:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked tetszik és a viselőjének is, miért számít ennyire, hogy random gyakoris Mariskák mit gondolnak róla?
nov. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
53%

A feszülős futónacikra gondolsz? :)


Sporthoz utcán, vagy csak simán utcai sétára, pl boltba járásra szeretné hordani?


Mivel venné fel? Mit vesz fel hozzá felülre télen?

nov. 26. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Igen, arra gondolok. Sporthoz is szokta hordani, de most simán utcára gondolta. Igen télen nehéz, inkább tavasszal majd egy sportfelsőt vagy egy pulóvert esetleg.
nov. 26. 06:55
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Télen is hordható egész nyugodtan.

Én is szeretem mint a biciklis nadrágot mint pl a leggingset. Itthon szinte csak ebben vagyok:)

nov. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Igen, végülis igen, ha vastagabbat hord az ember, akkor mehet. Én is szeretem, miért ne hordhatnák a fiúk is. Meg sportos, jól is áll neki, szerintem szexy, meg vagány, magas srác, aztán tudja hordani.
nov. 26. 09:04
 6/26 anonim ***** válasza:
76%
Így van. Maximum jól aláöltözik és kész.
nov. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Ma fel is vette, nem is értem, hogy a fiúk miért nem hordják, neki is nagyon jól áll, szerintem nagyon menő.
nov. 26. 10:49
 8/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm egyébként a válaszokat.
nov. 26. 10:50
 9/26 anonim ***** válasza:
86%
Mert sokan bu..nak tartják, és sok a negatív jelző is olyan fiúra aki ilyet hord.
nov. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem ciki. Nem utcára való.

Ugyanúgy ahogy nőknèl is a vèkony leggings amiből kilátszik a seggük/ráncozva van ès beleolvad a segglyukukba.

Ezek nem utcai ruhák.

nov. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!