Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Javana textilfestéket ki...

Javana textilfestéket ki tudom szedni valamennyire a ruhámból?

Figyelt kérdés

Mikor akrillal vagy temperával festek bele szoktam törölni az ecsetet a nadrágomba, most is így tettem csak elfelejtettem, hogy ez textilfesték 😅😅


Próbáltam ecetes vízzel, azt írták 60 fokig mosható, szóval próbáltam 60 fok felett mosni (kézzel, igen, kicsit megégett a kezem). Valamennyit azért segített, ha sokat dörzsölöm meleg vízben kijöhet nagyjából?


Bézs nadrágról van szó egyébként.


Nem nagy baj ha nem jön ki, amúgy is itthoni nadrág csak anyám fog kinyírni miatta xd de ha kicsit halványabbra tudom mosni az már jó :DD



nov. 26. 21:36
 1/2 Noren1989 ***** válasza:

Nyugodtan felejtsd el.


Amire való, arra hasznàltad.


Irreverzibilis.

nov. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi!


Ma vagy egy óráig sikáltam mosószódával és mosószappannal, a nagyja kijött de még így is elég látványos (mert nyilván piros és ahoz hasonló színeket kellett használnom). Arra gondoltam, hogy kiöblítem mosógéppel, hogy kijöjjön belőle szóda és a szappan, aztán festek rá virágokat, hogy eltakarja a foltokat és veszek egy ugyanilyen nadrágot, hátha így kevésbé lesz mérges anyum 🙈🙈

nov. 27. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!