Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Decemberben lesz céges bulink...

Decemberben lesz céges bulink vacsorával együtt,egy millió ruhám van a szekrényben de nem tudom mit vegyek fel? Mit javasoltok ilyen alkalomra?

Figyelt kérdés

nov. 30. 01:03
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsi lemaradt,25 éves lány vagyok
nov. 30. 02:09
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ünneplőset.
nov. 30. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Már a kérdésből tudtuk hogy nő vagy 😅
nov. 30. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
16%
Ilyen alkalomra nem akarsz egy új ruhát venni? Ne már!
nov. 30. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Sosem értettem, hogy minek kell ennyire túlmisztifikálni egy ilyen eseményt. Nem az Oscar -dij átadóra mész, hogy valami csilivili drága márkás sznob ruhában menj. Gyanítom eddig is voltak csinosabb ruháid amik közül biztos van olyan ami illik az alkalomhoz. Szerintem ne vegyél rögtön új ruhát, mert az is arra a sorsa fog jutni, hogy egyszer felveszed aztán utána csak pihen a szekrényben. Tessék mégegyszer átnézni azt a millió ruhát, biztos találsz köztük megfelelő ruhát.
nov. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
nálunk a legtöbben valami térd körülig érő ruhát vesznek fel, vagy nadrágot egy szép blúzzal, én tavaly egy térdig érő sötétkék csipkeruhát vettem fel egy fekete műszőrme kabátkával.
nov. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ha a főnöknek akarsz imponálni, egy szolid kosztümöt szoknyával, ha a fiatal (férfi) munka társaknak, koktél ruhát.
nov. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy csinos koktélruhát mindenképp. Lehet akár valami vidámabb szín pld piros, élénk kék, hiszen mégiscsak karácsonyi party lesz. Arra figyelj ne legyen azért nagyon rövid, és mélyen dekoltált :) De ne is talpig érő legyen, hiszen általában ilyenkor egy kis tánc is befigyel, ha jó a buli. Egy csinos nude körömcipő és egy kis borítéktáska nagyon jól feldobja a szettet.
nov. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt ami a kezedbe akad.Mi a xarnak van egymillió ruhád,ha még abból se tudsz választani?
dec. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!