Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Több lányt/nőt is szoktam...

Több lányt/nőt is szoktam látni télen az utcán szoknyában és nejlon harisnyában járni. Ilyenkor hogy nem fázik a lábuk?

Figyelt kérdés
A nejlon harisnya vékony anyag, átengedi a hideget, hogy nem fáznak ilyenkor akik így öltözködnek?
nov. 30. 07:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%
De igen fázik. Bizonyára nem sok idő töltenek az utcán,csak amíg eljutnak valahonnan valahová.
nov. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
98%
Van már olyan harisnya, ami kívülről sima nejlonnak néz ki, de belülről termo. Az én ismerőseim ilyet hordanak.
nov. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
96%
Én a sima vékony harisnyát is melegebbnek érzem, mint a farmert. Hosszú szárú csizmával nem rossz megoldás. Ahogy fentebb írták, amelyik thermo változat, az pedig jó meleg.
nov. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
94%
Én is abban vagyok. Egyrészt nem rövid a kabátom, hanem térdig ér. Másrészt a harisnyanadrág szoknya szerintem nem hidegebb, mint egy nadrág.
nov. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
A nénik nem tartoznak bele a női nembe? Értelmezd is amit olvasol.
nov. 30. 12:46
 6/20 anonim ***** válasza:
62%
Értelmezem, néniken te sem aggódsz. Ezek a kérdések vagy a maifiatalokról vagy a leqrvázásról szólnak.
nov. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Akkor gyakorold még a szövegértelmezést mert még van hova fejlődni. Egy ilyen kérdésből, hogy te hogyan tudsz eljutni odáig, hogy ez valaki leqrvázására irányul arról elképzelésem sincs, de örülnék neki, ha megindokolnád.
nov. 30. 13:00
 8/20 anonim ***** válasza:
69%
#8 Ne foglalkozz vele, ő most az ügyeletes lelkisérült, akármit írsz, ő kötözködni fog.
nov. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
73%

Minden ilyen hüledező, álaggódó kérdésnek az a lényege, hogy a kérdező előbb vagy utóbb elsüti a "fiatal", "riibanc", vagy "divat" szavakat, hogy valamiért többnek érezze magát. Ez a kategória tele van keserű emberekkel, akik nem tudják csak elfogadni, hogy mások olyanok, amilyenek.


Milyen fos élete lehet annak, aki nem azon gondolkozik, hogy a saját élete hogy lehet jobb, vagy mit nézzen, olvasson, hallgasson, főzzön, alkosson, hanem azon, hogy jaj, a lányoknak kilóg ez az, és álértetlenkedéssel eljátsza a naivát.


Már rohadtul elegem van, hogy itt ez napi szinten felmerül.


Mi a célod a kérdéssel? Mert ezerszer le lett játszva. Spoiler alert: aki elmondja, nem fázik, annak nem hiszel, aki elmondja, hogy tetszik neki, arra rámondod, hogy követi a divatot, kb olyan megvetéssel, mintha lenáciznád.


Semmi értelme a kérdésednek. Te is tudod, azért reagáltál rám.

nov. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Én szerintem meg annak nincs értelme, hogy ide írkáld a hülyeségeidet. Ha érdemben nem tudsz válaszolni egy kérdésre, akkor görgess tovább, te szerencsétlen.
nov. 30. 16:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!