Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a jobb? Ha szoknyához/ruháh...

Mi a jobb? Ha szoknyához/ruhához lapos talpú cipőt veszek, vagy legyen egy kis sarka?

Figyelt kérdés

179cm-es lány vagyok. Vékony, modell alkat, nem vagyok trampli, néha mégis hatalmasnak érzem magamat, ha magassarkút húzok. Imádom a kötött ruhákat, szoknyákat télen is.

Az én esetemben mi a jobb? Ha lapossal veszel fel, vagy ha van egy kis sarka a cipőnek? (5-6cm)


nov. 30. 11:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Combcsizma. Lapos.
nov. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem csinosabb, nőiesebb, ha van sarka. Ne félj a magas sarkútól cipőtől se. Egy magas lány miniben, magas sarkúban nagyon szexi.
nov. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
#1 combcsizmát nem szeretem. Vagy térdig érő vagy bokacsizma.
nov. 30. 12:13
 4/13 Metionin ***** válasza:
100%
Amilyen neked kényelmes. Nyugodtan vedd fel sarkas cipővel is, ha azt szereted. Nem tilos az.
nov. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%
Lapos cipő, ami jobb ilyen esetben.
nov. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

#5 miért jobb?

Mert jobban érzem benne magam vagy mert nem szép egy magas lány magassarkúban?

Próbálom elhinni, hogy szép vagyok benne, mert a modellek is azt hordanak, sokszor az utcán is, mégis 175-185 között vannak. Én szeretnék magasat hordani, csak nehéz egy olyan országban nem kitűnni, ahol az átlagmagasság nőknél is 165.

nov. 30. 14:41
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
6#: Fontosabb az, hogy melyikben érzed jól magad? A magassarkúban tudsz-e menni? Milyen hosszú a lábad? Hányas lábad van? A magassarkú annyiban jobb, hogy jobban megmutatja a lábakat/combokat, bár a lábfejet megdolgoztatja. Viszont télies időben inkább a laposcipő a jobb.
nov. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Amiben neked jobban tetszik és kényelmesebb. Mivel magas vagy, gondolom így is szép hosszú lábad van és nem feltétlenül van szükséged magassarkúra, lapossal is jól fog mutatni. De ha neked az kevésbé tetszik, akkor nyugodtan hordj magassarkút így is.
nov. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#6, ez egy nehéz kérdés. Magassarkúban szebbnek érzem magam, jobban is tetszik, de ha alacsony emberek vesznek körbe, ami sokszor megesik, mivel a barátnőim picik, akkor kicsit kellemetlenül érint. Szóval attól függ, kikkel vagyok. Ha van mellettem magasabb, pl a bátyám, akkor tuti a sarkakra voksolnék.

Egyébként szépen megyek benne, és szerintem arányosan hosszú lábaim vannak.

(Jégen én is bakancsot hordok, vagy latyakban)

nov. 30. 18:25
 10/13 anonim ***** válasza:
50%

9#: a 6# vagyok ismét:

Magadat nézd: tehát akkor a magassarkú a nyerő az esetedben. Attól, hogy ebben szebbnek érzed magadat, jobban tetszik is neked, ne érezd magad kellemetlenül. Te a magassarkúban érzed jól magad, tehát akkor nyugodtan viseld azt: főleg, ha szépen mész benne, és arányos, hosszú lábaid vannak, akkor duplán jó, mert kiadja a lábaid szépségét:). Idővel fog nőni a magabiztosságod a rendszeres viselése miatt, ami az előnyödre fog válni. Viszont arra figyelj, hogy a lábad egészségére figyelj, mert megviseli a magassarkú a lábfejet (nyújtottabb állapotban van benne a lábfej). Tornáztasd láb(fej)tornával szabadidődben őket:).

nov. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!