Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Demonia vagy Dr. Martens...

Demonia vagy Dr. Martens bakancs a tartósabb?

Figyelt kérdés
dec. 1. 03:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Martens
dec. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Demonia mutatosabb de gyengebb minőség
dec. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Metionin ***** válasza:
Martens. A Demonia cipők nagy részének hamar leválik a talpa, nekem egy évet bírt csak. A Martensem 10 év körül van és semmi baja.
dec. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen a Martens. Bizonyos okok miatt én is szemeztem egy időben a Demonia egyes vadabb modelljeivel, de elég egységes véleményeket írtak itt is róla. Egységesen rosszat...Így inkább hagytam.
dec. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Martens.
dec. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor jövök az ellenvéleménnyel: egyik Demoniam se jött még szét az évek alatt, tény hogy sérülékenyek de lehet rájuk vigyázni. Ellenben a Martens lehet bármilyen minőség, szanaszét törte a lábam (nem tudtam betörni, ő tört be engem:D) mert szarul megtervezett modell.. "Doktor" martens... hát köszi. Ennek ellenére évekig hordtam mert próbáltam szeretni.. és így azt is megtapasztaltam hogy semmivel sem tartósabb mint más bakancs márkák, az állítólag nem kopó talpa ugyanúgy kopik, ugyanúgy berepedezik és kopik a bőr, stb... szóval szerintem baromira túlárazott márka, a Demonia pedig nem annyira szar mint mondják. Ha van szar márka extrém cipőből akkor az a Killstar.
dec. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!