Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Extrém hideg időjáráshoz...

Extrém hideg időjáráshoz keresek gyapjú aláöltöző nadrágot. Több, mint 230g/m2-eset. - Mit gondoltok, hol tudok találni online?

Figyelt kérdés
Természetesen olyat, ami nem ""nyomokban tartalmaz gyapjút"", hanem magas a gyapjú tartalma.

#hideg #gyapjú #Fagyos idő #Gyapjú aláöltöző nadrág #Rendkívül hideg
dec. 2. 11:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Decathlon?
dec. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mész Ojmjakonba üdülni?
dec. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a decathlonban vettem. Voltam vele izlandon és a magas tatraban. A labam egyáltalán nem fázott.
dec. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm 1-es és 3-as, de nem találtam a Decathlon-ban olyat (online), amiben arányosan ennél több anyag lett volna.


Nem 2-es :) hanem sokat vagyok a természetnek kitéve. Például kőművesek is sokat vannak a szabadban, de velük szemben én még megközelítőleg sem mozgok annyit, mint ők. Ezért kellene, hogy igen meleg legyen, és a gyapjú tartalom is fontos.

dec. 3. 08:23
 5/8 anonim ***** válasza:

4.

Ezt értem, csak azt nem, hogy hol az az extrém hideg.

dec. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azért fogalmaztam így, mert amik vannak 220 vagy 230g/m²-esek, azok nem elegek. Tehát gondoltam, hogy így keresve növelem az esélyemet. (Az életvitelemet tekintve extrém hideg van. De erről nem írok.)
dec. 3. 15:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor esetleg próbáld megnézni kifejezetten hegymaszos boltokban pl mountex és ehhez hasonló helyeken.
dec. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a gondolatot! Megnézem.
dec. 5. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!