Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak szerintem kegyetlenek az...

Csak szerintem kegyetlenek az árak? Pl kabát Hilfiger,Hugo stb

Figyelt kérdés
Szóval kabátot nézegettem a múlt héten, egy valamire való kabát 40 től kezdődik. És ez a legalja Champion/ Pepe jeans.Hugoról , Hilfigerről nem is beszélve. 70 alatt nincs semmi érdemleges. Megéri kiadni ezekért ennyi pénzt? Nem beteg?
2023. dec. 5. 18:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%
Dehogy éri meg, kinaiban ugyanaz a kabát megvan tizesből. Annyi hogy nincs rajta a logó, az meg engem nem érdekel.
2023. dec. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
62-ért vettem gyapjúkabátot. Az megéri. Nem Hugo, Hilfiger. Az anyag és a szabás a lényeg, nem a logó. Én mondjuk utálom a logos, feliratos ruhákat. Kb. egy reklámtábla vagy és még te fizetsz érte.
2023. dec. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
59%
Ezeknél a nevet fizeted ki, nem a minőséget. A -20 fokot meg a havat meg nem fogja érdekelni, hogy Hugo vagy kínai... :D Egy sima kínaiban vagy akár mondjuk használtan is kapsz tök jókat 10-20 ezerért.
2023. dec. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Metionin ***** válasza:
77%
Turi tele van gyapjú meg mindenféle jó kabátokkal 20 alatt. Sok címkés és tényleg vastag, minőségi.
2023. dec. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%

Ezeknek a márkáknak pont az a lényege hogy aránylag drágák legyenek. Mert így az ostobábbak körében presztízs hordani őket. Semmi más értelmük nincs, az anyaguk ugyanúgy 100% műanyag mint a kínaisnak. Egy gyapjú kabát újonnan még drágább ezeknél is.

Szerintem biztos nem éri meg kiadni, nem a kabátom márkajával akarok valaki lenni. 20.000-ért vettem egy kabátot idén a New Yorkerben. Jól néz ki és meleg. Persze ez is műanyag, de legalább nem is akarják többnek eladni.

2023. dec. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
43%

Na na, egy kicsit túltolják az előttem írók, még ha részben igazuk is van. Valóban feláras tud lenni maga a márkanév, de azért ne alacsonyítsuk már le őket a fast fashion vagy a kínai márkák szintjére.


Nem csak anyagról van szó, bár műanyag és műanyag között is van nagy különbség. A kínai ruhákat pl. általában ragasztják, ezért esnek szét hamar, míg a márkásabb ruhákat általában rendesen megvarrják.


Már sokkal szubjektívabb terep a szabás, a vonalak, a minták... stb. magyarul a tervezés kérdése, de ebbe is sokkal nagyobb erőforrást fektetnek a nagynevű márkák.


Ez csak két fontos tényező sok más mellett, csak hogy értsd, miért tud sokkal drágább lenni a Hilfiger a kínainál.

2023. dec. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Én about you-ról vettem only télikabátot 35 ezerért akciósan. Volt már egy onlym, az 5 évig bírta.

Egyébként amilyen enyhe teleink vannak, lassan nem is kell igazi télikabát. Én aláöltözve egy szövetkabátban sem fázom.

2023. dec. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
A Champion, Pepe Jeans nem rossz márka amúgy, de pl a Sizeer weboldalon 40 egy Jordan kabát a Fila pedig 30 körüli, az igazán megéri. Aki 30k-ért keres annak ott a Don Lemme, az is kiváló minőség és a kinézete is fantasztikus.
2023. dec. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Volt 2 Hilfiger cuccom (bakancs, kardigán). A bakancsból pár hét után feljött a ragasztott betét a belsejében. A kardigán meg befogta a hónaljamat. Egy Pepe sneakerem is volt, annak meg az orránál a hálós rész ment szét pár hónap alatt. A többi felsorolt márkával nincs tapasztalatom. De azért egy télikabátnál pont nincsenek nagy csodák szabás vagy minta terén.
2023. dec. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
24%
#8-hoz hozzáfűzném, hogy peldaul a Don Lemme vagy a Zara kivalo kabatokat gyart, peldaul fenyes kabatokat, felhomintasakat stb tehat ajanlom mindenkinek es az aruk is elerheto
2023. dec. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!