Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bőrdzsekit kapucnis téli...

Bőrdzsekit kapucnis téli kabát alá felvenni nevetséges?

Figyelt kérdés
nov. 29. 18:32
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Igen
nov. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Muszáj naponta megkérdezni?
nov. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen másik téli kabát alá nevetséges felvenni. Még mindig nem értem minek tennél ilyet.
nov. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Miből gondolod hogy tegnap óta változott az emberek véleménye?
nov. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem miért ne lehetne alávenni...Ha arra a szódavízzel töltött kis műbőr dzsekire gondolsz amit bőrkabátként árulnak akkor simán felveheted vastag kapucnis télikabát alá, már ha aláfér.
nov. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 hosszúhajú ***** válasza:
én már vettem fel, mert nagyon fáztam. ha közértbe megyek amúgy se veszem le, senki nem látja. ha meg olyan helyre vettem ahol látják, akkor gyorsan lekaptam. csak annyit mondott valaki hogy "ilyen fázós vagy?" mondom igen, nagyon... ha vállalod hogy szétfagysz, akkor csak az infantilisok cikiznek. egy normális ember képes megérteni ha valaki fázik.
nov. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
a bőrdzsekit is levetted benn? mert én azt nem venném
nov. 30. 21:53
 8/9 hosszúhajú ***** válasza:
én levettem, mert ott már 24 fok volt. de ha te 19-be mész ott tök meg lehet érteni.
nov. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem nevetséges, teljesen jó
dec. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!