Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Budapesten hol, milyen plázába...

Budapesten hol, milyen plázában (vagy egyéb helyen), üzletben lehet venni normális férfi télikabátot?

Figyelt kérdés

Általában vagy a márkák hivatalos oldaláról szoktam rendelni ruhát, és az 1-2 hét alatt szokott megjönni, vagy néha előfordul hogy annyi mindent veszek egyszerre, hogy az aboutyou-n nézek leginkább ilyen leértékelt cuccokat, mivel hogy az viszonteladó, így minden kicsit drágább mint az eredeti oldalon (de amúgy meg csak jó tapasztalatom van az oldallal).


Télikabátom viszont egyszerre csak egy szokott lenni, legutóbb 2 éve vettem egy Khujo kabátot 80e körül és nagyon jó volt. Viszont most ebben a szezonban három napig hordtam csak, összekosztoltam és tönkre tettem a mosással… Utólag megnéztem és rá volt írva, hogy hogyan szabad mosni, hát én nem úgy mostam, szóval teljesen az én hibám volt.


Most azért nem rendelni szeretnék, hanem személyesen vásárolni, mert nincs 1-2 hetem, de nagyon 3-4 napom sem várni, mert hideg van. Holnap lesz időm elmenni, akkor vennék, de komolyan még soha nem vásároltam személyesen ruhát.


Mit ajánlotok, hova menjek? 80-100 körül szeretnék most is vásárolni, amúgy online nagyon jó leértékelt kabátokat láttam ennyiért, vagy olcsóbban, de most az nem opció…


Van ez a H&M meg New Yorker is asszem’ elég sok helyen, de ezekről ugye mindenhol azt olvasni hogy gagyi… Ehhez képest meg azért ezeken a helyeken is elkérnek egy 60-at sok kabátért, de a weboldalon őszi tengerészkabátért is láttam ilyen 100 ezres árat, szóval inkább valami mást keresek.


De személyesen hol lehet venni jó minőségű, de nem luxus kabátot?



dec. 6. 16:54
 1/4 anonim válasza:
Peek & Cloppenburg Etele Pláza
dec. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
41%
dec. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%
Thomas Breitling, Wellensteyn(ahogy az előző is írta nagyon helyesen), ha pedig streetwear vonal akkor Sizeer, Rapcity.
dec. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
0%
Wellensteyn-t miért pontozták le a ruppótlan parasztok ?
dec. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!