Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol nem gáz, ha melegítőnadrág...

Hol nem gáz, ha melegítőnadrágot viselek?

Figyelt kérdés
Mielőtt többen elkezdik, hogy prolis melegítőnadrágban lenni, én jól kinéző, minőségi sportmelegítőket szoktam hordani, főként edzésre menet. De máshova is szívesen felvenném. Természetesen nem formális alkalmakra gondoltam, hanem pl. moziba, vásárláskor, egyetemi órákra stb.

dec. 7. 12:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
4%
Bunkóság.
dec. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

1#

Kifejtenéd kérlek? Mert nyilván én egy egyetemi előadásra nem mennék be (habár sokan megteszik), de az általam felsorolt többi helyen is sokan rosszallanák ezt?

dec. 7. 12:30
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Moziba, vásárláskor oké, senkit sem érdekel miben vagy. Kutyasétáltatáshoz, vagy szimpla sétáláshoz is rendben. Étterembe, egyetemi órára inkább nem.
dec. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%
Melegítő menő és stílus,persze nem a csövi féle
dec. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
Vásárlás oké. Moziba is jó lehet. Egyetemre viszont ne.
dec. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
21%

Ezt már sok kerdesre megirtuk az elmutl par hetben. A melegitonadrag igenytelen es en peldaul nem tudom megerteni ha valaki edzesen kivul abban van.


Onnantol ha meg neked nem igenytelen akkor hordjad. De ha erdekel masok velemenye akkor ne

dec. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, egyetemre miért nem lehetne felvenni. Bár nagyban függ attól mire jársz. Én mérnökire járok és nálunk az előadáson rohadtul nem érdekli a tanárt mibe mész be, amúgy is ülsz és nem látszik. Gyakorlatokon szintén lexarják. Szerintem egyedül akkor számít ha neked kell prezentálnod valamit. Laborokon meg ki szokták emelni hogy olyan cuccba legyünk ami kényelmes, ne magassarkú meg ilyesmik.. Meg melegítőből is van olyan, amin igazából nem látszik hogy melegítő. De szerintem amin látszik az se olyan gáz...
dec. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
45%
Otthon nem gáz, de suliban vagy munkában szerintem nagyon igénytelen, hiába van rajta bármilyen sznob luxus márka, attól az ugyanúgy csak egy melegítőnadrág és nem több.
dec. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
17%
Otthon, és edzésre menni benne nem gáz. Minden egyéb esetben igen.
dec. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
63%

Mikor sportolni is öltönyben kéne egyes hozzászólók szerint. :DDD


Amúgy utcára is teljesen megfelelő, nem tudom minek kell feleslegesen savanyúskodni meg utálkozni emiatt. Járjon mindenki abban ami számára kényelmes (persze hogy vannak kivételek, színház, opera, ballagás stb.), de az utca egyáltalán nem a merev szabatos öltözködés színhelye.

dec. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!