Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Ha egy ilyen picit kikandikál a fenék, ha leül egy srác?


[link]



dec. 15. 17:00
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
77%
Baráti körben, családban nem gáz, de munkahelyen, hivatalos helyen ciki.
dec. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát én érezném magam kellemetlenül ezt látván máson..
dec. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Fúj, gusztustalan
dec. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
De most őszintén! Ezt hogy lehetne kivédeni? Észre se veszi az ember ezt magán.
dec. 15. 19:56
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Mit, hogy rossz rá a ruhája?
dec. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Nem rossz rá. Egy szűk fazonú nadrágról van szó, de szerintem bővebben is előfordulhat hasonló baleset
dec. 15. 20:43
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

"Baleset"

Nem. Ez az a fajta trógerség, amikor a két számmal nagyobb gatya eleve lejjebb volt már állóhelyzetnél is vagy tíz centivel a normálisnál, és épp hogy a csípőcsont meg az imádság tartotta, hogy ne essen le.

Amúgy nekem bajom nincsen vele, felőlem aztán nudistáskodhattok is... lehetőleg addig, amíg még nem néztek ki úgy, mint a nyolcvanéves nagyapátok.

dec. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem fordul elő.Mert érezném hogy kinn a seggem..Érzem ha kinn a derekam pl..Ugyan már..
dec. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Ennél a srácnál szerintem egyáltalán nem volt lejjebb állóhelyzetben mint kellett volna. Öv is van rajta. És a gatya se 2 számmal nagyobbnak tűnik. Szerintem ez egyszerűen egy elkerülhetetlen baleset. És max azzal védhető ki, ha hosszabb a felső.
dec. 15. 21:24
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Pólóból kilátszik, ha előredőlsz, az egy dolog, de nekem például sehogy nem lóg ki a fenekem a farmerokból.

Vagy neked igen? Ezt most csak úgy általánosságban kérdezted, vagy te vagy akinek kilóg?

dec. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!