Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a ruha milyen ? ( mango )

Ez a ruha milyen ? ( mango )

Figyelt kérdés

[link]


És szerintetek milyen cipővel lehet hordani ?

Nagy a mellem úgyhogy melltartó nélkül lehetetlen a számomra,de hogy tudom megoldani hogy hátul ne legyen kint a melltartó?


dec. 17. 08:15
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Átlátszó pántos melltartó? Amúgy nekem nem tetszik, olyan mint egy haloing. De ettől még nézhet ki rajtad kiralyul :)
dec. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az átlátszó pontos melltartot és társait ne vedd fel mert undorító és igenytelen hatást fog kelteni.


Inkább ilyet nézz:


[link]

dec. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Sajnos ilyesmit csak D meretig találtam.

80 G/E a meretem úgyhogy ha találnak is ilyen melltartót,nem hiszem hogy ténylegesen megtartaná a mellemet.

Valószínűleg jobb lenne lemondanom a hátul nyitott ruharol.



Az egyes válaszoló valaszara reagálva , tényleg kicsit átlátszónak tűnik,de azért háló ingnek nem mondanám. :-) de majd ha megjön, küldök egy képet . Valószínűleg vissza fogom küldeni .

dec. 19. 05:45
 4/4 anonim ***** válasza:

Bocsi előre is ha megbántanálak, de ez a típusú ruha csak akkor mutat jól ha karcsú a derekad és szép a hátad.


Persze lehet hogy ilyen paraméterekkel rendelkezel és csak a melled nagy, de azért valljuk be ez elég ritka.

Ehhez ez vékony pántos szandál illik leginkább.


Esetleg olyan ruhat keress aminek vastagabb az anyaga, vagy varass bele melltartó kosarat ?

dec. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!