Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a Guess márka meg a Calvin...

Ez a Guess márka meg a Calvin Klein mitől lett ennyire népszerű?

Figyelt kérdés
Nekem volt eddig is egy Guess bőrkabátom, de korábban nem nagyon láttam másokon ezt a ruhamárkát, inkább a Levis meg az Adidas volt a menő, az utóbbi 1 évben meg úton útfélen látok embereket Guess meg CK lógós cuccokban.
dec. 18. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Marketing.
dec. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom... Nekem Guess cuccaim egyáltalán nincsenek. CK-ból a parfümjeiket szeretem nagyon. Van egy CK táskám is. De azt sem a márka miatt vettem, hanem mert tetszett.
dec. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%

Lehet azèrt mert jó minősègűek.

Az adidas a kínais cuccoktól is gagyibb. A levis se nagy szám. A mèretezèse egyszerűen katasztrófa. 27es nadrágot hordok, de nèmelyik fazonból a 34 is kicsi. Az utóbbi időben 6x rendeltem levis farmert, mindet vissza kellett küldenem. A guessnèl nincs ilyen gondom. A neten feltüntetett mèretezèse pontos. Sose kellett mèg visszaküldenem.

Árban hasonló szinten vannak.

dec. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
51%
Valószínűleg azért, mert most ezek a legfelkapottabb piacos hamisítványok. Tele van velük a marketplace, meg facebook csoportokban árulják a kínai és török piacos hamisitványokat és mindenki márkás cuccokban akar szaladgálni, ezért megveszik.
dec. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Prolik bármiről elhiszik, hogy jobb minőségű ha drágábban adod nekik.
dec. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Calvin Klein és Guess ruháim is vannak, több. (férfi vagyok). Soha egyikből sem jött ki egy cérna sem, top minőségűek és jól is néznek ki. Minden stílusban gyártanak ruhát.
dec. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!