Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek megjöhet még a...

Szerintetek megjöhet még a Shein-es rendelésem a karácsony előtt?

Figyelt kérdés
6.-án küldték el, 11.-én az elosztó repülőtérre érkezett, és 14.-e óta azt írja, hogy gyorsított transitban van legyek türelmes. Szerintetek megjön még a héten? Fontos lenne mert pár embernek karácsonyra is ott vásároltam.

dec. 19. 18:16
 1/3 Metionin ***** válasza:
100%
Még lehet. Én is 6-án rendeltem és tegnap jött meg. De számítani kell késésekre most a karácsonyi megnövekedett forgalom miatt.
dec. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Feladtam a reményt rá, hogy megjön, azóta átváltott de csak arra, hogy "we are trying our best to urge the transit for you please wait for your parcel patiently"

ennyit a 6-9 napos quickship ről. Megértem, hogy karácsony csak akkor ne reklámozza a főoldalon, hogy ennek ellenére is vállalják a 6-9 napos szállítást mert akkor sokkal hamarabb megrendelem.

dec. 21. 02:54
 3/3 Metionin ***** válasza:
100%
Igazából ők arra vállalnak garanciát az oldalon, hogy úgy készítik össze és adják fel, hogy megkapd az intervallumon belül. De azért már nem felelősek, hogy a kézbesítő cég mennyi idő alatt viszi ki, ergo ha a vám vagy az express one ül rajta akkor ők mossák kezeiket, mert időben feladták.
dec. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!