Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 179cm magassággal felvehetnék...

179cm magassággal felvehetnék egy ilyet?

Figyelt kérdés

[link]

Leírás alapján 7cm sarok


dec. 20. 17:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne vehetnél? Ki tiltja meg?

Én 176 centi vagyok, szoktam ennél nagyobb sarkakat hordani. Ne rágódj ilyen dolgokon ennyit, mert nem éri meg.

dec. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem akarom, hogy rossz szemmel nézzenek rám. Pici barátnőim már akkor is mondják, hogy minek, ha a 4 centis sarkú western csizmámat hordom.
dec. 20. 18:24
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudnál benne menni? Ha igen, és viselnéd, valamint vigyáznál rá, akkor okés - szerintem.
dec. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen nyugodtan, ne hallgass az alacsony barátnőidre, valószínűleg csak irigységből mondják.

Én 182 centire nőttem (nem volt könnyű feldolgozni kamaszkoromban), de idővel megtanultam ezt kezelni és sikerült eljutnom odáig, hogy fel merek venni magasabb sarkú cipőket is.

dec. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok

És? Mit fáj az alacsony barátnőidnek?

Szedj össze egy kis önbizalmat és közöld velük, hogy azért hordod mert jól áll. Ha ennyire zavarja őket, hogy alacsonyak, vegyenek fel ők is ilyet. Amúgy meg még mindig nem a te problémád kit zavar.

dec. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt viselsz, amit szeretnél, egyébként nagyon szép darab és nem függ magasságtól a viselése.
dec. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Átérzem a problémádat kérdező. Én 174 cm vagyok, és engem is zavart régen hogy bámultak amikor egy magasabb sarkú cipőben/ csizmában voltam. Ma már nem érdekel ki mit mond, vagy hogy bámul-e. Ne foglalkozz senkivel. Ha neked tetszik és tudsz benne menni, akkor miért ne viselhetnél ilyet.
dec. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Már miért ne vehetnéd fel? Csinos darab, biztosan szép hosszú lábaid vannak, és jól fog állni.

A te különleges adottságod a magasság, viseld büszkén :)

Mondom mindezt igen alacsonyként. Sosem gondoltam, hogy egy magas nő ne hordhatna magassarkú cipőket, mert ez nem arra lett kitalálva, hogy megnövessze a viselőjét, hanem hogy szépnek érezze magát benne.

dec. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Megvettem és ma volt rajtam először. Nem sokkal vagyok benne magasabb, meg ígyis-úgyis magasabb vagyok minden barátnőmnél, nem oszt, nem szoroz. Összképben meg nagyon csinos volt egy szoknyával és garbóval.
dec. 29. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!