Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Főleg lányok, de amúgy bárki!...

Főleg lányok, de amúgy bárki! Mi a véleményetek egy ilyen téli dzsekiről egy 25 éves férfin?

Figyelt kérdés

Kaptam egy ilyet…


[link]

[link]

[link]


Nem kértem, de kaptam és ez egy kifejezetten drága dolog…


Nekem összességében nem szoktak az ilyenek tetszeni, de valahogy most ezt nem tudom megítélni hogy tetszik e.


Az biztos, hogy én a maszkulinabb és visszafogottabb ruhákat szeretem, de ha már kaptam, lehet hogy “illene” hordanom is.


Mit gondoltok?



dec. 20. 19:02
 1/9 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy teljesen eredeti, de bizonyos fényviszonyoknál sokkal jobban csillog mint ahogy az a fotókon látszik.
dec. 20. 19:03
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem annyira nem tetszik, főleg ha élőben ennél is fényesebb. Ha nem a te ízlésed, akkor csak azért ne vedd fel, mert illene.
dec. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán jön be, de nem is csúnya, semmi probléma vele. Kimondottan átlagos darab. Ha csak szembe jönnél az utcán, a kabátod alapján fel sem tűnnél. Sem rosszból, sem jóból.
dec. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
#3 vagyok. Én a fénytelen, mattabb dzsekiket tartom vonzónak egy férfin, de ami annál is jobb a szövet vagy ballon kabát.
dec. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi baj nem lesz abból ha fel veszed néha, vagy átadod valakinek akinek tetszik.

Én olyan vagyok hogy ameddig nem az enyém addig nem tetszik, de ha már nálam van akkor elgondolkodok rajta és megtetszik :D

F

dec. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tök átlagos, semmi extra. Csak azért ne vedd fel, mert "illik", de épp ez akad a kezedbe, nyugodtan hordhatod.


De arra kíváncsi lennék, hogy ki az, aki dzsekit ajándékoz neked, miközben ennyire sem ismeri a stílusodat.

dec. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%

Buzas nagyon .

24/N

dec. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szemeteszsák - hatás.

Egyébként nem olyan rossz, de melegebb időben hordanám, mert rövid.

dec. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem annyira nem tetszik. A színe az jó, de és jobban szeretem a matt és kicsit hosszabb kabátokat.
dec. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!