Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha a magyar Vinted fiókomról...

Ha a magyar Vinted fiókomról rendelt valaki csomagot a Packetán keresztül, akkor azt külföldi Packeta feladópontról is fel tudom adni?

Figyelt kérdés

dec. 21. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem ugyanaz a rendszer.
dec. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sejtettem, de biztos vagy benne?
dec. 22. 12:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen.
jan. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Érdekes. Nekem egy Packetás hölgy pont az ellentettjét mondta. Bár említette, hogy lehet benne minimális kockázat.
jan. 3. 15:15
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha már egy ügyfélszolgálatos azt mondja, hogy lehet benne kockázat, akkor az azt jelenti, hogy ő sem tudja pontosan. Nem első lenne, hogy pórul járok ügyfélszolgálatosok hiányos ismerete miatt. Nyilván az sem mérvadó, amit itt bárki válaszol, akkor sem, ha az életére esküszik.

A legbiztosabb, ha elmész egy feladópontra és megkérdezed. A logika több mindent diktálhat: akár azt is, hogy mivel egy hálózat, így Európán belül bárhol feladhatod (és egyébként ez hagyományos csomagfeladás esetén így is van), de azt is, hogy mivel magyarországi fiókod van a Vinteden, így a feladáshoz generált kód csak a magyarországi Packeta csomagküldő rendszerében fog szerepelni.

jan. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!