Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vannak olyan férfi boxer alsó...

Vannak olyan férfi boxer alsó nadrágok, amelyeknek az elején van egy Y-alakú kivágás. Mi a funkciója ennek a nyílásnak?

Figyelt kérdés

dec. 22. 19:22
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Én mikor láttam ilyet, csak arra tudtam gondolni, hogy nem kell lehúzni a gatyát, csak elővenni...
dec. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Olyat már láttam, aminek slicce van. Annak valóban az az előnye, amit előttem írnak. Ezt az Y-os cuccost el nem tudom képzelni...
dec. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
1-es, de miért vesszük elő azon a sliccen? Pisilni vagy esetleg szeretkezéshez? Én eddig olyasmibe voltam, hogy az valami szellőzést szolgál.
dec. 22. 22:03
 4/15 A kérdező kommentje:
2-es, az az Y-os cucc ugyan olyan mint egy gombolható slicc csak nincs rajta gomb. Igazából semmi nincs rajta. Ha nagyon ki van már nyúlva az a nyílás, akkor akár ki is lóghat a szerszám akarva vagy akaratlanul is.
dec. 22. 22:05
 5/15 anonim válasza:
100%
Szeretkezés közben magadon hagynád a gatyát? Mert az elég érdekes... Én a pisilésre gondoltam.
dec. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek. Szexhez biztos levenném. Piszoárnál egy gyors pisiléshez meg egyszerűbb csak előkapni, mint letolni a gatyát.
dec. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
53%

6.

Igen, tényleg nagyon bonyolult lejjebb tolni 10 centit.

dec. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hol lehet ilyent kapni? És ezek a hagyományos boxerek vagy boxer alsónadrágok amiről most szó van? Én még nem találkoztam ilyennel, csak olyan boxerrel amin gomb van.
dec. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
70%
Még farmeron is érthetetlen a sliccen kidugás, sokkal bonyolultabb előhorgászni, meg rendesen visszapakolni, mint lehúzni a gatyát.
dec. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Érdekes, nyilvános wc-ben piszoárnál szinte sosem hámozom ki magam (öv, gomb, cipzár...) és nem tolom le a gatyám. Hanem csak a sliccen dugom ki a szerszámot. Olyan alsógatyákat hordok általában aminek gombos slicce van. És azt sokszor nem is gombolom be, csak a nadrágomét húzom fel. Benyúlok, kiveszem, vizelek. Utána visszarakom. Kinek mi... ezek szerint nem vagyunk egyformák, nekem sokkal egyszerűbb és gyorsabb így.
dec. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!