Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez káros? Parfüm téma

Ez káros? Parfüm téma

Figyelt kérdés
Káros a fül mögé/bőrre fújás?

dec. 23. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha normális, bõrbarát anyagból van a parfüm, és nincs nyílt seb vagy valami bõrbetegség ott, miért lenne?



A parfüm úgy lett kitalálva, még az ókori egyiptomban, hogy a test melege párologtatja az illatanyagokat.


Az elv továbbra is ez, az erekre kell fújni pl csuklón.

dec. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
Alkoholt a bőrre fújni nem túl jó. Ruhán amúgy is tartósabb.
dec. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

2, alkoholtól semmi bajod nem lesz, ne beszéljünk butaságokat.


az egész egészségügyi, élelmiszeripari szektor használja fertőtleníteni.


picit szárítja a bőrt, de ha nincs semmi bõrbetegséged, és rendszeresen használsz testápolót meg kézkrémet nem lesz bajod.

dec. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én szoktam oda fújni. Nem vettem még észre, hogy bármi káros hatása lenn.
dec. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
27%

3

Azon túl hogy szárítja a bőrt az egyéb cuccok benne meg irritàlhatjàk és kipattog.

dec. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5, legális keretek közt forgalmazott parfümnek (smink, bőrápolási- és egyéb testre kenendő termékeknek is) nem szabad irritálnia.


Ezért tesztelik őket labor keretek közt, régebben tipikusan állatokon, mostanság az állatokon nem tesztelteket emberi tesztalanyokon.



Az mondjuk más kérdés, hogy ha neked valami személyes allergiád vagy pl pikkelysömöröd, égésed van, és ha abba belekened mi lesz.



Nem kell házilag kotyvasztott meg alauljárós parfümöt használni, mert abban a jóég tudja csak mi lesz. Pl tömény párologtatni szánt illóolaj bizony tud marni.


Meg ha allergiás vagy, azt érdemes megnézetni és figyelni az összetevőket.

dec. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6

Mindegyiktől kipattoghat a bőröd. Hiába felel meg az aktuális szabályozásoknak(amit minden évben szigorítanak).

dec. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7 szerintem menj el egy allergia tesztre, mert ez nem normális, valami hozzávalóra érzékeny lehetsz 🤔


Nekem van egy elég nagy parfüm gyűjteményem, amiket napi szinten viselek, és soha nem volt ilyen problémám.

dec. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!