Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Harisnyanadrágot lehet karácso...

Harisnyanadrágot lehet karácsonyra ajándékba adni?

Figyelt kérdés
dec. 24. 14:57
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Lehet, de ennek van egyfajta erotikus töltete.
dec. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Persze
dec. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Természetesen. Én is ezt kaptam, jó vastag pamut harit:) Én nagyon örültem neki!
dec. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Igen. Főleg ha a párod, lány tesód vagy bármelyik női hozzátartozód szereti a harisnyákat vagy csak gyakran hord akkor biztosan fog neki örülni. A párom is jól tudja, hogy engem nem virággal, hanem harisnyával vesz le igazán a lábamról ❤️
dec. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
En is kaptam a paromtol 2 is karacsonyra 40ff
dec. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
97%
Igen lehet. Én is mindig kapok a páromtól, mert tudja hogy, nagyon szeretem a harisnyát.
dec. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, hogy van egyfajta erotikus töltete a harisnyának. A páromnak vennék bár mikor. De anyámnak, lány tesómnak vagy női rokonnak biztos nem vennék.
dec. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%

4 es vagyok

Igen van az a harisnya aminek tényleg van erotikus töltete, például az ilyen nagyon szexi mintás feketék, de most ha az illető gyakran öltözködik elegánsan vagy dress kód van a munkahelyén akkor egy jó minőségű testszínű vagy fekete harisnyának biztosan örül.

dec. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Normális nő szexi harisnyát csak otthon vesz fel a párjának szex alkalmából.
dec. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem előírás a munkahelyemen minden egyes nap, így sajnos eléggé fogyóeszköz is, pedig nem a leggagyibbakat hordom. Én mindig örülök neki és semmiféle erotikus töltete nincs, mert nyilván nem szexi combfixet meg segglyuknál kivágott csodákat szoktam kapni a családtagjaimtól…
márc. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!