Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csizma-probléma: csinos, vagy...

Csizma-probléma: csinos, vagy kényelmes?

Figyelt kérdés
Mert a kettő együtt nem megy. Vagy lapos sarkú, bumfordi hótaposó, vagy magasabb sarkú csinos, de hasznavehetetlen a legtöbb csizma. Találtatok már olyat, ami félúton van a kettő között?
2010. okt. 22. 05:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem van egy enyhén motoros jellegű csizmám, aminek 5 cm-es, "szélesebb fajta" sarka van, és az nekem tökéletesen megfelel.
2010. okt. 22. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Amúgy volt egy lapos sarkú (na jó, talán 1-2 cm-es sarka volt) csizmám, az is nagyon kényelmes volt.

Nem csak magas sarkú csinos csizmák léteznek, és van átmenet a bumfordi lapos, és a csinos magassarkú csizma között.

2010. okt. 22. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Jó reggelt :)

Köszi a gyors választ. Biztosan léteznek csinos ÉS kényelmes csizmák, csak hol? Én nem találok jóideje. 4 éve vettem egy tökéleteset, pici sarok, csinos eleje, imádtam, bulizni ugyanúgy megfelelt, mint hóesésben munkába járni, de már tönkrement és nem találom az utódját.

2010. okt. 22. 06:25
 4/14 anonim ***** válasza:
nekem van olyan ami kettő együtt... persze ritka. mondjuk szerencsém van, mert a stlíusom mindkettőt megengedi, és stílusos tud lenni egy kevésbé nőies cipő is ha jól kombinálod :)
2010. okt. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én általában kettőt veszek egy kényelmeset és egy csinit.Na meg egy amugy sem tart ki általában 1 ugyh már kapásbol 2t veszek mindig.
2010. okt. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nekem van olyan ami csinos és kényelmes is, és télen hordható.

Nem a Deichmannos vagy kínais extra vékony anyagú tükörsima talpú csizmákat keresd hanem olyat aminek a talpa recézett, közepesen magas sarkú és vastagabb bőr/ műbőr.

Nem kell egy vagyon hozzá, akár Zara üzletben is találhatsz 15 ezer Ft körül ilyen csizmát.


De persze Deichmannban is, csak ne ezeket a platformos talpú, harisnyaszárú darabokat keresd, hanem olyat ami kényelmes, viselhető a havas, jeges, vagy épp száraz de hideg napokon is. Ezek a trendi extra sarkú vékony darabok mondjuk novemer közepéig jók, vagy márciustól áprilisig, és ennyi. Vagy vegyél egy dögös darabot, amit viselsz a száraz napokon és mellé egy meleg csizmát, amit csak a havas, jeges időben viselsz.


25L


25L

2010. okt. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Úgy látom nem tudom megúszni egy pár csizmával, pedig reménykedtem ;))
2010. okt. 22. 09:51
 8/14 anonim ***** válasza:

Én is csizmagondokkal küszködtem.Most vettem egy olyat ami úgy határeset,nem ez volt a legszebb a boltba. :D

De...rohangálok reggel a buszra,meg este haza,s nem nekem való a baromi vékony talpú, tűsarkú változat. Bár nekem is azok tetszenek.Nem praktikusak. 'elcsúszom benne ha jég van,meg mivel vékony a talpuk fázik a lábam benne. De azért kell hogy csinos legyen meg nőies,márcsak az állásom miatt is.

Szóval vettem egy lekerekített elejű,pici sarkú,magasszárú csizmát,ami most talán beválik. Mert van egy kis recézés a talpán,s nem is 1 mm a talp vatagsága.

2010. okt. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

szerintem ezek csinosak es kenyelmesek

[link]

[link]

[link]

2010. okt. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

utolso vagyok szerintem ezekis nagyon szupik

[link]



[link]

2010. okt. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!