Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért megy ilyen hamar tönkre...

Miért megy ilyen hamar tönkre a Nike cipő?

Figyelt kérdés
Mindig olcsó cipőket vettem, mert úgy voltam vele, hogy biztos kibírják addig is, mint egy drágább cipő. De most tettem egy próbát, és vettem egy Nike court borough-t, mert az volt az egyik leghíresebb az air force 1 után, ami nekem nem igazán jött be. Nos a harmadik viselés után már látszik az orrán a lépéseim nyoma, és teljesen felvette a lábam alakját, teljesen elvesztette a formáját. Viszont nagyon tetszik és nagyon kényelmes is, csak hát hamarabb elveszti a formáját mint egy kínai zsibis lépő. Esetleg ismertek más Nike cipőt ami tovább bírná három napnál hogy ne veszítsen formát, vagy mindegyik ilyen rossz? Vagy én hordom rosszul?

dec. 27. 07:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet venni bele orrvédőt, az sokat segít
dec. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nincs velük gond.
dec. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!