Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, öltözködési tanácsot...

Lányok, öltözködési tanácsot szeretnék kérni!! A magas derekú nadrág viseletről szeretnék kérdezni ..? ( többi lennt)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elsősorban az olyan lányoktól szeretnék véleményt kérni akik a tüdőig húzott nadrág divatra örömmel kaptak rá és azóta is elszántan népszerűsítik..

Eléggé lázadó korszakban lévő kiscsaj vagyok..most kezdtem egy új tánc iskolát ami egy bentlakásos kollégiummal egészült..

Itt jön képbe a nadrág viselet..első tájékoztató órán kemeny szigorú szabályokat és ellenben súlyos büntetések stb…

számomra egyetlen szabály be tarthatatlan.. így szólt :

az iskola minden lány tanulója kivétel nélkül az egyen felső ruházatnak megfelelően megjelenni, valamint az alsó ruházat szoknya esetén csak sötét

harisnyával elfogadható..nadrág esetén csak fekete vagy /kék farmernadrág megengedett, zárt fazonú és szintén kizárólag magas derekú szabással lehetséges !!

tobben is szóltunk h mi utáljuk és nem is akarjuk a nyakunkba hordani meg nincs is ilyen gatyánk..

Válasz az volt, hogy nincs kifogás se kivétel és kénytelenek leszünk..ha itt akarunk tanulni...

Úgy kell fel öltözni ahogy egy normális felnőtt karakán nőnek kell..

És basszus az egész iskola minden lány tanulója tüdőig húzott farmerba van..

Az a kérdésem lányok..

Hogyan tudnám elviselni?? Mit tegyek, hogy valamikor is úgy érezzem, hogy na végre már kezd kényelmes lenni??

Mit tegyek azért, hogy amikor majd húzom fel automatikusan a hasam tetejéig felhúzzam??


Persze Húgom is anyám szerint is itt az ideje hogy én is igy hordjam..ezek is állandóan a nyakukig felhúznak mindent ami rajtuk van…

Szerintem sose szokok hozzá


Hogy csináljam? Egyszerűen nonstop bordáimon hordani a harisnyát oo leggingsig mindent ami létezik ?



dec. 27. 15:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Én is utálom. Van egy normális nadrág szabás, derékig ér kb. Nem arra gondolnak? Egyenruhánál nem tudom elképzelni a nyakig felhúzott nadrágot. Ocsmány divat amúgy. Azt se tudom hogyan tudták behozni a divatba.
dec. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem a magas derekú nadrágokat, de nem azt, ami a tüdőig felér, csak küldökig, inkább kicsivel alá. Ez is magasderekúnak számít, annak is árulják, de szerintem sokkal kényelmesebb és jobban is néz ki rajtam. Én azt tanácsolnám, hogy próbálkozz ilyennel, ebbe nem köthetnek bele és mégis jobb alternatíva.
dec. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Metionin ***** válasza:
100%
Szerintem a normál derekú gatyára gondolnak a házirendben, tehát arra, ami nem csípő. Mostanság magas derekúnak hívják azt is, ami csak köldökig vagy kicsivel az alá ér pedig a csípőgatya előtt az volt a sima normál derekú.
dec. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is inkább arra gondolnak, hogy csípőnadrág, amiben ha leülsz, kilátszik a bugyid is, az semmiképp ne legyen.
dec. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
33%
Én otthagynám az egészet! Csípőgatyán kívül nem hordok mást, mert az kényelmes.
dec. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kamu. Ahol sötét szoknyát írnak előírni, ott nem fogják mellette megengedni a kék farmert. Eleve biztosan nincs olyan iskola, ahol a farmert dress code-ként írják elő, pláne, hogy még azt is megmondják, hogy bordáig érjen. Farmert mindenki magától is felvesz, minek kéne az dress code-ba?
dec. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én szeretem. A titka hogy rugalmas, streches anyag legyen és akkor nem szorit de megis feszesnek nez ki.

A masik titka hogy sokat fel kell probalni mig megtalalod ami kenyelmes.

A harmadik hogy en nem felhuzom hanem ugymond felhaktogazom. Igy alapbol maxra huzom felfele. Mintha keresztbe hajtogatnam lehajtom, majd utana fel.

Na meg a magas derekúnak is vannak fokozatai. Irhatod hogy tudoig huzott keg borsaig de ez csak a super high wasted nadrágokra igaz. A sima hogh wasted kb koldokig megy

dec. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%

Már ne is haragudj… de milyen beteg iskola ez?!

A bentlakásos intézmény ezt jelenti, hogy még a kollégiumban is egyenruhában kell feszítenetek?

Azt gondolná az ember, hogy művészeti intézményekben nem ilyen rigolyás szabályok szerint ítélik meg az embereket.

Márpedig felszabadultság és önazonosság nélkül fizikai képtelenség teljesíteni, pláne előadóművészetben.

Egyházi iskolába jártam, de életemben nem olvastam olyan házirendet, ahol kikötik, hogy csak tüdőig érő nadrágot szabad viselni. Pont derékvonalba illő, normál fazont még véletlenül se.

Persze, a táncnál megértem, hogy egyforma öltözetre van szükség, de ha jól értem, a kérdés nem erről szólt.

Ami biztos, hogy vannak elfogadóbb és emellett színvonalas intézmények szép számmal.

Felszabadult ember szeretnél lenni, vagy még hosszú évekig egy üldözési mániás, megnyomorított roncs, aki semmit nem mer megtenni, mert egész életében logikátlan szabályok tömkelegével nyomorították meg a mindennapjait?

Talán még időben vagy, hogy válts!


Ezt úgy mondom, hogy én meg csak magas derekú nadrágot tudok viselni homokóra alkattal.

Fizikai lehetetlenség a csípőgatya széles medencecsonttal.

Ideje lenne figyelembe venni, hogy anatómiai tulajdonságai is vannak annak, hogy ki milyen nadrágot TUD viselni. Nem vagyunk egyformák.

dec. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Teljesen igazad van utolsó!!

Jó igaz nem teljesen a ,,tüdőgatya’’ kifejezést használták.. igazából én szoktam otthon ezzel gúnyolódni anyámmal meg húgommal mert gatya cibáló mindegyik ha kell ha nem csak húzkodják magukon feljebb..

Egyébként az idősebb koleszos csajok már ki oktattak..annyira nem szigorú mint elsőre látszik..azért szabják meg az öltözetet, hogy a tanulók megkülönböztetett stílusok nélkül járjanak..az évek alatt ezt tették ellene.. pl a rocker a punk az alternatív ruházatait teljesen ki tiltották..a magas derékkal egyrészt meg szüntetik a csípőn-seggen lógó szaggatott pcsagatyából kilátszó tangás ,,ribncokat’’..másrészt a derék védelme a mi érdekünk, felfázás vese nem látszik ki semmi ha leülünk stb..meg, hogy egy igazi nő ha nadrágot hord igenis húzza fel a derekára ahogy illik..

meg állítólag sok lesz az olyan tánc ahol az alsóruha magas derekú lesz..


egyik felsős csajtól kaptam bőven segítséget..náluk is sokan úgy jöttek ide, hogy pcsagatya divatőrületbe voltak…ahogy elkezdődött a suli folyamat agyba főbe magasan hordták őket hol a farmert hol a leggingset hol a harisnya táncos ruha…stb..és állítólag hamar hozzászoktak, azóta aztmondta a csaj nem tudna mást felvenni 😄


Szóval kénytelen vagyok megbarátkozni a helyzettel..muszáj leszek váltani..segített a csaj adott nekem egy alakformáló leggingset..meg vettem pár nacit ami kell mindegyik feljön jól a köldököm fölé..

sose volt még rajtam ilyen h őszinte legyek..3 napja nonstop hordom őket, eddig szokatlan…

Másnak is ilyen nehezen megy ez?

dec. 28. 04:36
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Aki határt tud húzni és eljön onnan, ahol kontrollálni akarják, főleg a testével kapcsolatosan, annak nem megy nehezen. Tudod ki hagyná ezt...

Így leszel modern rabszolga.

dec. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!