Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hölgyek, akinek kétrészes...

Hölgyek, akinek kétrészes fürdőruhája van, milyen bikinialsót használtok a strandon?

Figyelt kérdés
Illetve hogyhogy azt? Nyilván a kényelem a legfontosabb, de hogy az az olcsó, stb, erre is kíváncsi lennék.

dec. 30. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Én tangás alsót,a napozás miatt
dec. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Sima bugyi fazonút, semmi extrát vagy extrémet.

Hogyhogy ezt? Mármint miért kétrészest? Nem tudom... kislány korom óta ilyet hordok strandon. Nekem fura lenne az egyberészes, de valószínű ez csak megszokás kérdése. Talán napozáshoz is jobb ez, nagyobb részen ér a nap, de azért fed is.

Miért bugyi fazonút? Tangát hordok fehérneműként. De strandra nekem kicsit "sok" lenne. Pontosabban kevés! :) Nem vagyok egy magamutogató típus, alapból inkább elég szégyellős vagyok.

dec. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Metionin ***** válasza:
73%
Sima egyszerű fekete, normál bugyisat. Mivel ritkán kerül elő, nem foglalkozom vele túl sokat, strandra nem járok, ha néha elmegyek egy szaunába, olyankor veszem elő.
dec. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Alacsony derekú shortot

Számomra ez a komfortos

jan. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!