Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kabát és rövidnadrág együtt?

Kabát és rövidnadrág együtt?

Figyelt kérdés
Ősszel és télen 0-10 fok körül ez nekem egy nagyon kellemes viselet. Ugyanakkor azt látom, hogy mások megrőkönyödnek, mosolyognak, esetleg nevetnek is. Nektek mi a véleményetek?

jan. 4. 22:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
Siman jo
jan. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%
Ha igy jol erzed magad akkor teljesen jo
jan. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
49%
Én ugyanilyen vagyok :D csak én kabát helyett dupla pulcsival szoktam hordani. Túrázni viszont mi is kabát + rövidnadrágban szoktunk menni télen a párommal, szerencsére ő sem fázós alkat :) Egy-két alkalommal volt olyan, aki kérdezte, hogy "nincs hideg?", de ennyi :D
jan. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%

Pedig most sincs hidegebb. Én nyár végén, ősz elején szoktam így hordani mikor bejön az első esősebb, hűvösebb idő. Mikor a hosszú gatya még fura, szokatlan, de egy dzseki már jól esik.

Tulajdonképpen a mostani időben, egy vastagabb harisnyával is hordható lenne. Egyáltalán nem rökönyödnék meg, ha ilyet látnék.

jan. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
9%
De akkor miért nem hosszúnadrág rövidujjú felsővel? Az azért nem olyan fura, mint a rövidnadrág kabáttal.
jan. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%
#5, a létfontosságú belső szerveidet, amit védeni kell, a törzsedben, vagy a lábszáradban hordod?
jan. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
10%

Röhejes.

Először döntsd el, hogy meleged van-e vagy fázol.


6.

A felsőtestben sokkal több a zsírréteg.

jan. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Ez akkora baromság min a rövid nadrág harival.

Most meleg van vagy hideg..?

jan. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

8.

Mindig van pár ilyen hőscincér, aki még akkor is rövidgatyázni akar, amikor felül már 2 bundakabát van rajta és a lábszárán meg már csorog a hólé. (vesd össze, lány: haspóló + kigombolt nakkabát)

jan. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Őööö, nekem mondjuk evidens volt eddig, hogy a kérdést lány tette fel. Fel sem merült bennem, hogy fiúkra vonatkozna. De tényleg, ez nem volt odaírva. Fiúkon tényleg fura lenne a rövidgatya + kabát. Csajokon szerintem harisnyával semmi meglepő nincs benne.
jan. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!