Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondolnátok szegény,átlago...

Mit gondolnátok szegény,átlagos,gazdag aki ilyen outfitteket hord?

Figyelt kérdés

Póló: Armani pólók ( kb 15-20ezer )

Pulcsi, nadrág: Tech fleece( 70 ezer )

Cipő: Nike TN Kb 80k

Kabát: The North face ( kb 100k)



jan. 5. 13:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. És ebből nem is lehet leszűrni, hogy az adott személy szegény, átlagos vagy gazdag. Bizony sok embert ismerek, akik spórolnak az ételen meg az ilyesmin, alig jönnek ki egy hónapban, és akkor megveszik a drága cipőt. Persze van, akinek simán telik ilyen márkákra, anélkül hogy spórolnia kéne, viszont pont azt akarom mondani evvel, hogy ezt te nem tudod így rögtön megállapítani a viselt márkák alapján. Egyébként engem sosem érdekeltek a márkák, és én nem is szeretem azt, amikor valamin ott a hatalmas márkajelzés. Illetve engem nem fog elkápráztatni, ha valakin ott van a 100 ezres kabát. Mármint, ne akarj evvel menőzni. Ha avval akar valaki kérkedni, hogy milyen drága cuccai vannak, az már nagyon visszataszító.
jan. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Utcán nem annyira tűnne fel. Így leírva azt gondolom, hogy alsó-középosztálybeli aki így próbál többnek látszani, vagy újgazdag aki még nem szokta meg hogy van pénze.
jan. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
A ruhából nem lehet eldönteni. Én tele vagyok lével és mégis sokat vagyok egy szakadt pólóban mert az a kedvencem és már nem lehet olyat kapni 😆
jan. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Pff... tipikus pandabuy replikákból összekukázott szettnek hamgzik, már bocs. Háttérben panel telep, hell és iquos a kézben.

Attól, hogy márkás cucc van az emberen, nem lesz jó ízlése. Ez ilyen elég kis gagyi szett lenne számomra, egy valódi gazdag ember nem így öltözik.

Szóval legjobb esetben is valami felkapaszkodófélben lévő középosztálybelinek tippelnének, még ha eredeti cuccok is.

Bocs.

jan. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Leginkább veszettül gazdagnak akar látszani, miközben fogalma sincs a valódi gazdagságról - ami azt jelenti, hogy nem azzal foglalkozol, hogy kinek mennyi pénze van és mit gondol rólad.
jan. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Azt élből kizárom, hogy gazdag lennem, mert aki tényleg tehetős és drága holmit vesz, az nem ilyet választ.
jan. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva egy kis majomnak képzellek ezek alapján.

Ami egyedül tetszik az a kabát. Azt például én is szeretem, mert meleg és kényelmes. De a többi...full tömeg

Akinek van pénze ő nm akarja ennyire mutatni...

márc. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!