Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » DRK /Dorko/ ruhák méretezése...

DRK /Dorko/ ruhák méretezése milyen?

Figyelt kérdés

Női cuccok, leginkább pulóverek érdekelnének.


Leírnátok, hogy milyen magassággal/súllyal/mellbőséggel mekkorát hordtok?

(Már akinek van).


Vinteden nézelődtem, mert megtetszett pár db, csak nem akarok mindenkire egyesével ráírni, mérjen, a többség úgyse szeret válaszolni 🙄


(Leginkább Retro Jeans cuccaim vannak, abból S, vagy M méretűt hordok.)



jan. 7. 12:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Mérést mindenképp kérj, én online rendeltem kétszer, mindkétszer befürödtem vele, pólót rendeltem, s méretben, de hosszú volt, az ujj se jól állt, a vállánál a varrás részen is látszott, hogy nagy, sokkal lejjebb volt, betűrve sem nézett ki jól.

Ha mérést kérsz, és olcsón adják, egy próbát megér, hátha, de nekem sosem volt velük szerencsém sajnos.

jan. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem pólóm van, L-es, általában M/L méreteket hordok, de a dorkó L-es éppen hogy jó, kicsit feszülős mellben és vállban, de hordható. Biztosan a fazontól is függ, ez a női fazonú, karcsúsított, ami nekem van. Ebből nagyobb kell.
febr. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!