Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nőkènt fèrfi farmerdzsekit...

Nőkènt fèrfi farmerdzsekit hordani?

Figyelt kérdés

Ciki lenne nőként fèrfi farmerdzsekit hordani? Nagyon èszrevehető a fèrfi ès női dzseki között a különbsèg?


Vettem kèt fèle fazonú Levi's dzsekit, meg egy wranglert. Mindegyiknek rövid volt a testhossza. Az ujjuk az mèg hosszú is, a testhossz viszont kb a köldökömig èr. Ha felemelem a kezemet, a mellemig felhúzódik a dzseki. Normál, relaxed fazonúnak voltak írva, nem cropped, mini fazonnak.

A fèrfi dzsekik gondolom normál hosszúak lehetnek, nem ilyen melltartó fazonok..de gondolom a váll hossz is jóval szèlesebb lehet, ugye?

Nem tudom merjek-e rendelni.


jan. 8. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:
34%

Nőiben is van normális hosszúságú, bár azok bővebbek is.

Szerintem egyébként nem lesz nagy különbség a női és férfi között. Általában mindkettő eléggé formátlan, ha nem szűkített. Kb. mint egy téglalap.

Csak a férfi méretek nagyobbak.

Ha valami nem jó, akkor úgyis vissza lehet küldeni.

jan. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
9%

Furcsa, nekem van legalább 3 db farmerdzsekim, női, nem márkásak, mégis teljesen jó a méretük, nem húzódik fel a mellemig, ha felemelem a kezemet.

Szerintem ciki nőként férfi ruhát hordani. Ha nem vagy márkab..zi, akkor keresgélj még a női részlegen. Nyugodj meg, fogsz találni olyat, ami neked kell, csak türelem.

jan. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem nem. Nincs ráírva nagy betűkkel. Ha neked megfelel, akkor hordjad nyugodtan!
jan. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Retro Jeans nézted már? én ott találtam számomra tökéletes dzsekit :)
jan. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem elég idétlenül állna rajtad. A férfi dzsekinek a szabása teljesen más. Lógna rajta mindenhol. Igaz mostanában divat az igénytelen és trottyos lógós ruhák viselete, de kérlek te ne tedd ezt. Nézz körül több helyen és biztos találsz egy csinos,neked való farmer dzsekit :)
jan. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Ha homo vagy, akkor minden további nélkül.

Ha nem, akkor inkább hanyagold.

jan. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!