Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pasiként hordható a leggings...

Pasiként hordható a leggings hosszított fazonú felsővel?

Figyelt kérdés
Valami ilyesmire gondolok. [link]

jan. 8. 15:59
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
30%

Inkabb a leggingst hanyagold.

A felső maradhat.

jan. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
miért hanyagoldná leggings nem csak nőknek való amugy férfi változatban is van kedves kérdező nyugodtan vedd fel p*cs*k megtehetik akkor miért nem hordja egy férfi is.
jan. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
53%
A leggingset vagy futógatyát így télen hosszabb sportos kabáttal, meleg időben sportos futópulcsival vagy amilyen tetszik lehet hordani simán. Ha pólóval veszed fel, legyen az is hosszabb. Amit belinkeltél, az női, én fiú vagyok, tehát ilyeneket nem szeretem, de mindenki azt vesz fel amit akar, nem foglalkoznak már ezzel különösebben.
jan. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Eddig a 13-as volt a leghasznosabb válasz.
jan. 10. 21:52
 15/28 anonim ***** válasza:
48%

Az első válaszoló és a vele egyetértők hol vannak olyankor mikor egy nő bő szárú férfi nadrágot akar viselni és ezt kiírja kérdésnek??

Csak a férfiakat tudják sértegetni a buta primitív hasonlataikkal?


A leggings ahogyan a harisnya, uniszex viselet.

jan. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
50%

8!

Ti miért nem tudtok nőként nőiesen öltözni?

Had kérdezzem már meg, mivel eddig az összes férfinek titulált ruhadarabot megtaláltam a nőkön is.


Ez hogy is van, hogy csak az ilyen kérdéseknél ekézik a kérdezőt a magadfajták, de ha nő szeretne férfinek öltözni az még támogatva is van.

És még papoltok az egyenjogúságról mindenek fejébe.

jan. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

16,tőlem ezeket ne kérdezd,én nem szoktam pasid ruhákba öltözni

Attól kérdezd aki szokott.🤷

8

jan. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
48%

17.

Csak ne felejts el olyan kérdéseknél sem ekézni, ahol nők vesznek fel férfi ruhát!

jan. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Hááát olyan kérdést itt még nem láttam...de ha láttál akkor dobja már egy linket.koszi.

7

jan. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
17 nem vesz fel semmit sem farmert akkor meztelen járkálsz utcán vagy ugy látszik különleges p*cs*n*k érzed magad másokban meg tudod találni hibát csak magadban nem .
jan. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!