Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik méretet válasszam?

Melyik méretet válasszam?

Figyelt kérdés

Cipot szeretnek venni. Eddig volt 2 47es cipom es 1 46os. A 47esek mind kicost nagyok voltak, de en kenyelnesen ereztem magam brnnuk (dc shoes es rebook). A 46is is teljesen kenyelmes (sprandi), de mas 46osokat felprobaltam es nyomtak. Most ralph laurent szeretnek venni, de a kinezett cipo csak 46os meretben elerheto. Mashol olvastam h nagyobbak a rl cipok ezert megneztem a weboldslukon a meretzeset. Aztan megneztem az answea.hun a meretezest es eltero volt. Melyik lehet a valos?

[link]

[link]

[link]



jan. 8. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem dogod tudni ennyibol megallapitani. Ugy kell cipot venned hogy felprobalod
jan. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1 koszi, de 47es labam van es az a legtobb helyen nem kaphato. 46os ralph laurent talan fel tudnek probalni, de nagyon keves boltban kaphato igy necces lenne.
jan. 9. 14:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Nézd meg, hogy az adott márka méretezése milyen és mérd le a lábadat, eszerint dönts.
jan. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!