Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért hordanak olyan sokan...

Miért hordanak olyan sokan natúr színeket? Ennyire nincs kreativitása az embereknek?

Figyelt kérdés
Szinte azt látom, hogy mindenki barna-krém-bézs-fehér, na meg fekete színekben van. Mert az úgy is passzol egymáshoz. De szerintem meg annyira öregítenek, főleg a fekete és a barna. A tévhitekkel ellentétben pedig igen kevés embernek áll jól.
jan. 11. 05:06
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem nem akarnak kitűnni a tömegből, valami problémájuk van azzal, ha rájuk figyelnek. Én imádom az élénk színeket és a figyelmet is :D
jan. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Noren1989 ***** válasza:
86%
Ha mond valamit az a szó, hogy "praktikum"...
jan. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

Miért hordanak olyan sokan csak színes ruhákat? Ennyire nincs kreativitása az embereknek?

Egyébként nem, ez nem kreativitás függő. Az hogy az alap színek öregítenek, egy nagy badarság. Minden színtípusú embernek más áll jól. Sőt 1-1 színen belül is más árnyalatok. Én elég kreatív embernek érzem magam, ha úgy van kedvem, színeset húzok, de a legjobban a semleges, natúr színeket szeretem magamon.

jan. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%

Én is most direkt a színes, szép, egyedi, mintás ruhákat felsőket keresek. Vettem szép szabású de egy színű pólókat korábban, de amikor szépen felakarok öltözni, mondom már olyan unalmas lett. Nyári trikóim meg mind szinesek, azokból meg snassz nincsen.

Na most vad keresésbe kezdtem olyan hosszú ujjú felsők után, amik egyediek. Keresek én mindent is mondjuk, nadrágot, szoknyát, csak rendelve azok lutribbak a méret. Most rákaptam a használt ruhákra mert nagyon drágák lettek és pont az nem tetszik, hogy rengeteg helyen olyan se ügyi se formája cuccok vannak... Vagy rohadt drágák.

Tavalyelőtt amúgy nagyon megtetszettek a szines tornacipők, vettem is mindjárt 4 fajtát. Meg fűzőket hozzá, ilyeneket. Csak már a szekrénybe nem fér majd a sok motyó. :D

jan. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Mi köze a natúr színeknek a kreativitáshoz? Mitől lenne kreatívabb egy ruha, ami nem bézs, hanem lila? Vagy nem fekete hanem zöld?
jan. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
De miért ne hordhatná valaki azt a színt, ami neki tetszik? Mármint, én például pont hogy ezeknek a natúr színeknek az ellentéte vagyok, viszont attól még nem látok semmi bajt avval, ha valaki olyan színű ruhákat preferál. Mindenkinek más tetszik, és ez nem áll összefüggésben a kreativitással.
jan. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmi köze a kreativitáshoz vagy annak hiányához, de ettől függetlenül elismerem, hogy egyes esetekben az ember csak nem akar energiát fektetni a dolgokba azt jóvanazúgy. Ez ugyanúgy megeshet színes ruha kedvelőivel pl. mikor piros pulcsit vesznek fel lila cicanadrággal és párducmintás sállal. Színesnek színes, de kreatív? Érted.. Szerintem kreatív, ha valaki akihez a lágy színek illenek, felállít egy gardróbot úgy, hogy ezerféleképpen tudja a ruháit kombinálni, és nincsenek felesleges ruhadarabjai amit sehova nem tud felvenni és csak lavorban meri mosni. Nem ezen múlik. Én magam a színesebb ruhákat is szeretem, viszont az a királykék, élénk piros meg méregzöld holmi ami rajtam remekül áll, a nyár típusú barátnőmet pl láthatatlanná tenné, mert nem az áll jól neki.

Ne csináljunk már felesleges feszültséget ilyen apróságokból. Kreatív az az ember, aki fest egy szecessziós portrét a színtelen ruhájában, míg más a színes ruháiban a gyakorin ítélkezik.

jan. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kapaszkodj meg: másnak meg más a véleménye. Nekik tetszik, és az is szubjektív, hogy kinek mi áll jól.
jan. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem szeretem a színes ruhákat. Mondjuk magamon a bézs, neutrálisakat sem, szinte csak feketét hordok. Nem azért mert praktikus, hanem mert szerintem egyszerre menő és elegáns. Volt hogy próbálkoztam színekkel, de hülyének és slamposnak éreztem magam bennük.

Nem hinném hogy öregít. Tudom hogy nagy biznisz most a színtípus alapú öltözködés, de engem valahogy soha nem győznek meg az előtte-utána képek mikor egy letiszult öltözködésű nőből csinálnak egy olyat aki bárki ellen nyerne színcápában. Nem látom hogy fiatalabbak lennének tőle. Sminkben, szemüvegkertben még oké, ott tényleg fontosak a színek, meg túl lehet tolni a feketét. Úgyhogy szemüvegből pl nem is veszek azt mert szarul áll valóban. De ha minden más változatlan, akkor senki nem fog fiatalabbnak látszani egy színes pólótól.

jan. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én szeretnék de valahogy sose kapok magamra. Biztos, hogy hordják az emberek a színeset, mert mindig abból van elkapkodva a méretem. Lehet abból kevesebbet hoznak a boltba, de akkor is el vannak fogyva. Én meg vehetem megint az uncsi sötétkéket. Kedvenc színem, csak unom már.
jan. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!