Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Molett nők hol vásárolnak...

Molett nők hol vásárolnak szexi alsóneműt Budapesten?

Figyelt kérdés

167 magas és 105 kg duci nő vagyok. Nehezen találok magamnak még kényelmes, normális alsóneműt is.

Hol tudnék venni valamilyen szebb alsóneműt, aminek a párom is örülne és vonzónak találna benne?

Ő imádja, hogy duci vagyok, de szeretnék még jobban tetszeni neki. Nekem is jó érzés lenne ilyent viselni.

Keresgéltem a C&A boltban és a plázákban, de ami valóban szép, az mind kisebb méretű.



jan. 13. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Melltartót ami tart is, inkább online.


Freya, Pour Moi, Curvy Katr, Yours, stb.

jan. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Online veszem én is.

abrathatfits.org itt megnéztem, hogy mi a méretem (angol UK méretezésben) és utána minden cégnek a saját konvertálását nézem, mert mindenki másképp csinálja.

Asos az egyik, ahol vettem, zalando a másik. Én is hasonló súlycsoportban játszom mint te, de nem tudom milyen a testalkatod, szóval pontosan nem tudok segíteni, de legalább ennyi remélem segít

jan. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kiegészítem a kérdésemet azzal, hogy csak boltban vásárolnék, mert fel akarom próbálni!

Olyan boltot keresek, ahol megengedik, hogy felpróbáljam.


Semmilyen online vásárlás nem érdekel.

jan. 14. 00:38
 4/8 anonim ***** válasza:
35%
De miért nem? Vissza tudod küldeni ingyen és visszakapod a pénzed. Mind zalandon, mind asoson.
jan. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Azért nem rendelek, mert pl. ha egy boltban felpróbálok 20 darabot, abból maximum 1-2 jó és tetszik, de általában egy sem.

Ilyen nehezen tudok találni. A hasam nagy, a mellem nem nagy, a testalkatom furcsa, nem az a tipikus molett.


A boltban csak ott kell hagyni azt, amelyik nem jó. Rendelésnél ki kell fizetni azt a 20 darabot, majd azután visszaküldeni. Macerás.

jan. 14. 01:38
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
CK, Boss, Guess stb.
jan. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
13%
Lefogyás nem opció?
jan. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
81%
7-es Mármint ezt hogy gondoltad, Szerdáról Péntekre? És addig száll utánna a mell a szélben?
jan. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!