Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magas de vékony fiúként, hol...

Magas de vékony fiúként, hol lehet ruhát vásárolni?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy 181 magas vagyok de alig több mint 64 kiló, így akárhová megyek ruhát venni, mindig azzal szembesülök, hogy egyszerűen semmi sem jó rám.


Pólóban valahol az M és az L között van a méretem. Ha kisebbet veszek az jó lesz hosszra, viszont az ujja és a nyaka kicsi lesz, ha nagyobbat akkor pedig fordítva és leng a combomnál az alja.

Ugyanez egy farmernadrággal, sosem jó egyszerre derékban, és hosszósúgra, övvel együtt sem.


Akik hasonló helyzetben vannak, hol vásároltok magatoknak?



jan. 18. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Pólókból márkásakat szoktam venni, a legjobb tapasztalatom a Levis márkával van, szabása és anyaga is kiváló, ezen kívül a Puma és a Jack&Jones jött még be nekem. Mondjuk azt hozzátenném, hogy az Angliában vásárolt Levis pólóm összehasonlíthatalanul jobb minőségű mint bármelyik itthon vásárolt cuccom...ide sajnos csak a gagyi, otromba szabású, nyúlós, műszálas vackokat hozzák, ha teheted rendelj külföldről. Farmernadrágból viszont az olcsóbbak Sinsay és társai váltak be, a márkásabbak pl. Tommy Jeans nagyon hülyén állnak rajtam
jan. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%
C&A-ban nagy a farmerkínálat, ott próbálj fel olyant, ami jó derékban és a szára is megfelelő hosszúságú. biztos lesz. utána ezt a méret alapján már tudsz netről rendelni. pólóknál meg a szűkebb fazonokat válaszd. fashionday-en van sokféle szabású, én általában onnan veszek cuccokat.
jan. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nadrággal én is gondban vagyok, de egy ideje azt csinálom, hogy drágább minőségibb darabokat veszek, majd elviszem szabóhoz, hogy rám szabja ahol kell.
jan. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!