Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyi ideig viseltek jellemző...

Mennyi ideig viseltek jellemzően egy-egy ruhadarabot?

Figyelt kérdés
Feltételezve, hogy nem változik jelentősen a testalkatotok, illetve nem jelenik meg olyan szennyeződés, sérülés a ruhán, ami alkalmatlanná teszi a nyilvánosan történő viselésre.
jan. 19. 09:10
A kérdező szavazást indított:
Max. 1 esztendeig
1-3 esztendő
3-5 esztendő
5-10 esztendő
10+ esztendő
23 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Amíg hordható.


Nem veszek "idén ez a divatos" ruhákat, örök alapdarabjaim vannak szinte mindenből.


Ezzel együtt nem unalmas a ruhatáram, duffle coat-ot, vagy igazi nehéz 3/4-es fekete bőr trenchcoat-ot nem sokan hordanak.


46F

jan. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Amíg beleférek, nem ment tönkre. Szóval akár tizenévig is hordanám, de a mai ruhák nem bírnak ennyit. Legrégebbi ruhadarabom úgy 8 éves, de már megérett a kidobásra.
jan. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Amíg hordható, nem szakadt, foltos, akár 10 évig is, ami nem tér el nagyon a divattól. Tartom a súlyomat, emiatt nem kell másik ruha. Persze veszek mindig újakat, ami meg olyan, azt már otthon hordom, vagy kertbe, vagy odaadom vkinek vagy kuka.
jan. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig csak lehet. Ha esetleg már annyira megkopott, kinyúlt, hogy nem venném fel az utcára, otthoni vagy épp munkás ruhának az is jó.
jan. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Változó, anyagminőségtől függ. Van, ami 2-3 év és kuka, más meg 10+ évesen is tökéletes.

Meg van olyan ruhám is, amit nem hordtam folyamatosan: ezt úgy értem, hogy most fogytam elég sokat. Korábban meg meghíztam. Az akkori ruháimat nem dobtam ki, csak azért mert nem jöttek rám. Így most van olyan ruhám, amit egyetemista koromban hordtam és most 41 évesen megint jó. (Nyilván nem divatjamúlt darabokra gondolok, hanem olyanokra, amik ma is simán hordhatók.)

jan. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig birja es jo a meret. Van olyan polom amit 14 eve
jan. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Metionin ***** válasza:
100%
Ameddig nem megy szét. Van 15 éves ruhadarabom is.
jan. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
Általában ameddig hordható.
jan. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Max 16-20 óra, nem szeretek utcai ruhában aludni.
jan. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
25%

Milyen ruhadarab? Mert nagyon nem mindegy.


Mert pamut zoknit, bugyit kb 6-14 hónapig. Ez higénia, meg el is használódik, KELL cserélni néha.


Oké, randi bugyit, gyapjú zoknit ritkábban, mert ezek vagy kíméltebbek, vagy jóval tartósabbak, foltozhatóbbak.


Uniformissal ugyanaz a helyzet, mint a pamut zoknival, csak nadrág meg póló, de sokat kell mosnom, bele is izzadok, és nem érdemes sokat költeni rá mert elszakad, kikopik, leöntik hypóval...



De az utcai ruháim sokáig, van sok vintage cuccom a 80as, 90es évekbõl, ruhák amik emlékek, stb.

Kabátom van ami 40+ éves, és mintha új lenne.

jan. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!