Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Menstruációnál fehér bugyi...

Menstruációnál fehér bugyi betéttel?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok. Nemrég vettem pár fehér bugyit, olyat ami számomra kényelmes menstruáció alatt. Betétet használok. A kérdésem pedig az, hogy a fehér bugyi anyagán átlátszódhat-e, ha a betétben már sok vér van, és a betét anyaga átvörösödött tőle. Na ez látható-e, ha pl. tesi óránál öltözünk át suliban? (eddig még csak téli szünetben használtam, akkor ugye nem volt suli)

Hord valaki fehér bugyit betéttel ha megvan? Átlátszódhat a betétben a vérzés a bugyi anyagán át?



jan. 20. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:
15%
A vér nem hinném, de a betét úgyis átlátszódik, így én hanyagoltam ha tesin át kellett öltözni.
jan. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Nem hiszem. Ha esetleg mégis, akkor mozdulatlanul kellene pucsítanod, a többieknek meg mereven bámulniuk, hogy lássanak valamit.
jan. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
30%
#1 vagyok, nem tudom mire a lepontozás, tényleg átlátszódik ám hiába nem tetszik nektek ez a tény :D nálunk az öltözőben a lányok volt hogy még szóvá is tették 1-2 osztálytársunknál, elég gáz volt.
jan. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet nem mindenki a taplóképzőbe jár.
jan. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Látszani fog hogy van ott betét
jan. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!