Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sapka, fülvédő, vagy egyik sem?

Sapka, fülvédő, vagy egyik sem?

Figyelt kérdés
Tél van és hideg. Mit használsz szívesebben? Valamilyen sapkát, esetleg csak fülvédőt, vagy egyiket sem, mert bírod a hideget?

jan. 24. 05:15
A kérdező szavazást indított:
Sapka
Fülvédő
Egyik sem
29 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Fülvédős sapkát 🙂 Aminek lehajtható a fülvédője.
jan. 24. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Esetleg valamilyen kombináció, például baseball sapka+ fülvédő?
jan. 24. 06:13
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Kapucnit
jan. 24. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Fülvédő, mert a hajamat mindig felcsatolva szeretem hordani, így a sapka sajnos nem játszik.

21/L

jan. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hosszú kint tartózkodás esetén használok sapkát
jan. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

#2: Ilyesmim van, csak olcsóbb :) Külterületen dolgozom, oda meg van egy klasszikus katonai "usankám", annál jobb nincs. Felhajtod-lehajtod, ahogy akarod.


[link]

jan. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket sem hordom. Fülvédőm még soha nem volt. Sapkám igen. De nekem kényelmetlen és szétnyomja a hajamat. Olyan -10 fokig teljesen jól elvagyok sapka nélkül, nem fázik a fejem. -10-nél hidegebb pedig ritkábban van. Olyankor egyébként a kapucnit húzom a fejemre, teljesen jó.
jan. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Sapka, de az utolsó válaszolóhoz hasonlóan én is csak mínuszokban hordok ilyesmit. Máskülönben beleizzad a fejem, ami elég kellemetlen.
jan. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak mínuszokban és akkor is csak hazafelé. Kiszámíthatatlan hogy mit művel a hajammal, lelapítja vagy elektromos lesz és összevissza fog szállni egész nap. Eleve sokat hordom felkötve amivel nem is kompatibilis
jan. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Metionin ***** válasza:
100%
Amikor csak hideg szél van de a sapkába még beizzadna a fejem, akkor fülvédőt (azt a hajráf szerűt 2 nagy pamaccsal) mert a fülem hajlamos bedurranni, amikor már rendesen hideg van, akkor sapkát.
jan. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!