Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sosem volt még plaformos...

Sosem volt még plaformos cipőm, de most megtetszett egy, aminek talpa 5,5 cm a legmagasabb pontján, de a többi részen is ehhez hasonló. Az ilyen cipőkben könnyű járni/élni?

Figyelt kérdés
jan. 24. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Könnyű, igen.
jan. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Cipõje válogatja.



Pl hogy hajlik-e a talpa? Mennyire nehéz? Van-e sarka vagy egyben van az egész? Bokádat fogja?



Nekem pl van creeperem, abban nagyon könnyû lenni, macskakövön, jégen, mindnen jól megvagyok. Ennek nincs sarka, csak telibe platform.



A Pleaserben is viszonylag könnyû, ezeket rúdtánchoz tervezték, szóval könnyebb benne járni mint egy normál magassarkúban.


A Demonia ami nekem van, könnyû, habszivacs platform, és egy egész estét át lehet benne táncolni, bár azért egy pogóba nem mennék be vele, mert elég könnyûszerkezetû.


De pl volt egy másik Demonia, ami bár nem magasabb ott de mégis külön sarka van. Na azt eladtam mert utáltam, beleakadtam vele mindenbe...

jan. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Metionin ***** válasza:
100%
Többnyire kényelmesek, legalábbis nekem. Főleg a flatformok, ami végig egy magasság. Igazából azon múlik, hogy milyen anyagból van a talp, van olyan cipő, aminek kényelmetlen, kemény talpa van, na az nem jó.
jan. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!