Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek egy Acid Bath -...

Györffykee kérdése:

Szerintetek egy Acid Bath - When the Kite String Pops logós pulcsi morbid?

Figyelt kérdés
Szerintetek egy Acid Bath - When the Kite String Pops logós pulcsi morbid? Imádom a metált és a horrort is viszont szerintetek mennyire lenne morbid egyet felvenni? Hiszen egy sorozatgyilkos rajza van rajta ellenben semmi felkavaró sincs rajta csak pusztán a tudat hogy ezt ki rajzolta. Szerintetek megéri egyet venni?

jan. 24. 21:48
 1/3 A kérdező kommentje:

Ez lenne maga a pulcsi:


[link]


Ja és szerintetek egy fiún hülyén nézne ki ez rózsaszínbe? Bár pulcsiból csak ilyen szürkét találtam és szószerint mindig kapucnis pulcsit hordok szóval valószínűleg ez marad de azért kíváncsi vagyok.

jan. 24. 21:51
 2/3 A kérdező kommentje:

Új hír, találtam rózsaszínben is, csak azért küldöm hogy ne ezen menjen a vita:


[link]

jan. 24. 22:10
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a te kis horror szubkultúrádon kívül senki nem fogja tudni értelmezni. Senkit nem fogsz ezzel felzaklatni az utcán
jan. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!